Czy są tu zwariowane mamy? A tak poważnie to...

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.
Witam:) PYTANIE SKIEROWANE DO MAM DZIECIACZKÓW!!

Od jakiegoś czasu marzy mi się jakiś niedługi wypad. w ZWIĄZKU Z TYM, ŻE MÓJ MĄż MA wolne tylko w sobotę, a urlop na razie nie wchodzi w grę stąd pojawia się moje pytanie, czy znalazłaby się chętna mama/bądź mamy na krótki wypad w jakieś ciekawe miejsce tanimi liniami lotniczymi typu, np. do montpellier we Francji, czy gdziekolwiek indziej? Ceny biletów zaczynają się od 5 funtów za osobę, a cena hotelu to koszt w moim przypadku max 100 funtów za 2 noce dla 2 osób można znaleźć nawet tańsze. Do tego koszt transferu na lotnisko i z lotniska.
Tak więc, czy znalazłby się ktoś chętny?

Pozdrawiam i namawiam!!

Katarynka 2232
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 20 mar 2011, 13:56
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 20 mar 2011, 18:14 Re: Czy są tu zwariowane mamy? A tak poważnie to...

Katarynka 2232, czesc troche ciezko zaufac komus od razu i tak po prostu wyjechac sobie na wycieczke z dzieckiem z obca osoba;))
proponuje zaczac od watku przedstaw sie alo matki zony i kochanki ;) wtedy latwiej poznac ciekawe mamuski:)) pozdrawiam
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

bogini8 kolezance chodzi raczej o wypad samych mamusiek bez dzieci jezeli dobrze ja zrozumialam ;)

julka030308
Rozeznany
 
 
Posty: 291
Dołączyła: 6 maja 2008, 16:05
Lokalizacja: solihull
Reputacja: -1
Neutralny

Miałam na myśli wypad z dziećmi:) ale faktycznie jakoś tak pochopnie napisałam. Mogłam zacząć jakoś inaczej.. :)

Katarynka 2232
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 20 mar 2011, 13:56
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 21 mar 2011, 13:18 Re: Czy są tu zwariowane mamy? A tak poważnie to...

julka030308, ja zrozumialam ze z dziecmi skoro maz pracuje t kto zostalby z dzieckiem? a pozatym po co hotel dla 2 osob?:DD
nie wazne z dziecmi czy nie to i tak najpierw trzeba sie poznac ;)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO