Rozliczenie podatkowe problem

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez looney » 26 kwi 2011, 21:19 Rozliczenie podatkowe problem

Otoz mam taki problem, Urzad Angielski jest mi winny okolo tysiac funtow za rok podatkowy 2009-2010 , problem z rozliczeniem polega na tym ze dostalem rolzliczenie ale na rozliczeniu byla jedna firma w ktorej zarobilem 600F drugiej nie uzglednili i okazalo sie ze zamiast tysiac funtow dostalem 17f:)dzwonilem pisalem listy itp , nie otrzymalem od pracodawcy z tamtej firmy gdzie zarobilem wieksza kwote p45 , jako ze firma pozniej banrkutowala inne firmy ja przejmowaly pozniej znow zmiana itp , Home Revenue takze powiedzieli mi ze probuja sie z nimi kontaktowac ale nie otrzymuja zadnej odpowiedzi w sprawie kopi p45 , wysylalem i payslipy ostatni payslip zeby udokumentowac to lecz na podstawie payslipu nie moga bo jak mi powiedzieli nie udalo im sie zlokalizowac tego podatku.
Teraz pytanie czy znacie moze jakas firme ktora podejmie sie odzyskania tej kwoty?minelo juz troszke czasu ale szkoda jest podarowac tysiac funtow za darmo...

I czy mozliwe jest ze HR rozlicza tylko na podstawie papierku p45 , p60 ?czy oni nie maja gdzies tego podatku zaksiegowanego ze potrzebuja koniecznie papierek?dziwne

looney
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 25 kwi 2011, 15:22
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 27 kwi 2011, 22:00 Re: Rozliczenie podatkowe problem

Jakis wielki ten zwrot Ci sie nalezy. A skad wiesz ze tyle Ci sie nalezy zwrotu?
Jesli faktycznie tyle by Ci sie nalezalo i HMRC nie moze namierzyc tego podatku to moze byc tak ze twoj pracodawca potracil od Ciebie podatek i nigdy go nie wplacil do HMRC. Do rozliczenia nie jest potrzebny zaden papier. HMRC kazdy dokument ma u siebie i w systemie.
Moze byc tez jakas pomylka typu zle wpisane nazwisko czy NIN.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI