Ryanair - jak obnizyc oplaty za platnosci karta

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy
rmboss, ale przeciez nikt nie kaze Ci latac Ryanair. przeciez jest jeszcze Lufthansa, LOT, KLM, BA itd, itp. denerwuja mnie ludzie ktorzy narzekaja na ceny biletow w Ryanair, kiedy sami nigdy nie latali normalnymi liniami i nie wiedza ile kosztuje bilet w takiej linii. nie wazne za co dodatkowo pobieraja oplate i tak sa jednymi z najtanszych z tak szeroka gama polaczen.

sorki za OT
Avatar użytkownika
zwierzakfm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 13 paź 2007, 23:44
Lokalizacja: Worcester
Reputacja: 22
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez rmboss » 4 cze 2011, 15:30 Re: Ryanair - jak obnizyc oplaty za platnosci karta

zwierzakfm napisał(a):rmboss, ale przeciez nikt nie kaze Ci latac Ryanair. przeciez jest jeszcze Lufthansa, LOT, KLM, BA itd, itp. denerwuja mnie ludzie ktorzy narzekaja na ceny biletow w Ryanair, kiedy sami nigdy nie latali normalnymi liniami i nie wiedza ile kosztuje bilet w takiej linii. nie wazne za co dodatkowo pobieraja oplate i tak sa jednymi z najtanszych z tak szeroka gama polaczen.

sorki za OT


Malo tego ze OT to jeszcze napisany bez zrozumienia mojej wypowiedzi. Ja nie narzekalem na ceny biletu tej czy innej linii, napisalem jak oszukuja - bo doslownie bez namyslu moge napisac ze mnie oszukali.

Cena ogolna nie ma dla mnie znaczenia nie lubie jak ktos tak jak Ryan-air w tym wypadku robi z klienta idiote.

Z reszta nie wazne juz...

rmboss
Początkujący
 
 
Posty: 29
Dołączył: 7 paź 2008, 18:12
Reputacja: 12
Neutralny

zwierzakfm napisał(a):rmboss, ale przeciez nikt nie kaze Ci latac Ryanair. przeciez jest jeszcze Lufthansa, LOT, KLM, BA itd, itp. denerwuja mnie ludzie ktorzy narzekaja na ceny biletow w Ryanair, kiedy sami nigdy nie latali normalnymi liniami i nie wiedza ile kosztuje bilet w takiej linii. nie wazne za co dodatkowo pobieraja oplate i tak sa jednymi z najtanszych z tak szeroka gama polaczen.

sorki za OT


Zgadzam sie w 100%. I niewiele przewoznikow lata prawie do kazdej dziury w Europie.
Avatar użytkownika
ann11281
Rozeznany
 
 
Posty: 270
Dołączyła: 14 lis 2007, 16:12
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez karen » 4 cze 2011, 21:42 Re: Ryanair - jak obnizyc oplaty za platnosci karta

Do platnosci w ryanair polecam karte Escape MasterCard Prepaid. Z tego co wiem to dostepna tylko w sklepach Phones 4 u . Koszt £20 tyle., ze na karcie jest £10.
Zero dodatkowych oplat. Nawet jak sie jej nie uzywa to nie sa pobierane zadne oplaty.
Przed kupnem biletu trzeba tylko wplacic kase na karte , najlepiej przez Phones 4 u bo nie pobieraja oplat i pieniadze sa na karcie w ciagu kilku minut .
Najlepsza karta jaka moze byc :)

karen
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączyła: 10 lis 2008, 17:46
Reputacja: 5
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI

cron