Zakup aparatu w JESSOPS

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez Benio » 14 sie 2011, 09:32 Zakup aparatu w JESSOPS

Witam!
Mam pytanie czy ktoś z was ma doświadczenie z zamawianiem sprzętu z Jessps z dostawą do domu bo znalazłem tam ciekawy aparat który chce kupić a niby piszą że dostawa w ciągu 10dni a jak sprawdzam odbiór w sklepie to kicha nie dostępny sprawdzałem kilka lokalizacji większych miast i nie można go odebrać tak że dziwne.Czy faktycznie dostarczą tan aparat w ciągu 10dni. Jak ktoś ma jakieś doświadczenia i spostrzeżenia niech się podzieli.
Pozdrawiam

Benio
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Wiek: 40
Dołączył: 25 lis 2007, 14:11
Lokalizacja: Stafford/PL-DLE
Reputacja: -7
Wyśmiewca

KobietaPostNapisane przez Luiza » 14 sie 2011, 10:15 Re: Zakup aparatu w JESSOPS

A może przejdź sie do najbliższego sklepu i spytaj czy by sprowadzili?
Ja szukałam sobie aparatu, wybrałam taki, którego nie było w sklepie, to pan bardzo chętnie mi sprowadził. Zapłaciłam dopiero przy odbiorze, a czekałam chyba tydzień. Nie wiem czy nadal tak robią, ale warto spróbować.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez sztajer » 14 sie 2011, 16:55 Re: Zakup aparatu w JESSOPS

w birmingham bedzie problem , bo w ostatni poniedzialek byla wysprzedaz tylko dla osob o innym kolorze skory i sklepik jest kompletnie zdemolowany , chwilowo brak towaru

sztajer
Początkujący
 
 
Posty: 39
Wiek: 113
Dołączył: 29 gru 2010, 14:48
Lokalizacja: stalingrad
Reputacja: 12
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 14 sie 2011, 17:01 Re: Zakup aparatu w JESSOPS

osobiscie wolalbym taki sprzed conajmniej odebrac ze sklepu. Sprawdzic i w razie czego od razu oddac lub liczyc na dobry deal w rekompesacie:-P
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez umisiak » 14 sie 2011, 20:52 Re: Zakup aparatu w JESSOPS

sztajer napisał(a):w birmingham bedzie problem , bo w ostatni poniedzialek byla wysprzedaz tylko dla osob o innym kolorze skory i sklepik jest kompletnie zdemolowany , chwilowo brak towaru


nie ma to jak pozytywne podejście do sprawy ;) :D

umisiak
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Wiek: 38
Dołączyła: 17 gru 2010, 18:51
Reputacja: 17
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI