koleżanek z Wolverhampton szukam :)

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez KARENKA » 11 lip 2010, 09:37 Re: koleżanek z Wolverhampton szukam :)

Olivka , ten park co jest obok to jest malutki ale jest fajny placyk zabaw dla dzieciakow.
Dobrze wykukalas gdzie mieszkam i fakt lekarza mam przez ulice , szpital 200 metrow , Netto po drugiej stronie ulicy , Centrum Wednesbury dwa przystanki i ogolnie do centrum Wolver 5 przystankow a przystanki obok domu.
Jak na razie to niezle miejsce :)
Ja dopiero zaczynam przygode z UK , wiec nie wybrzydzam .

Mam tylko nadzieje ze moje dziecko sie zaaklimatyzuje w nowym miejscu , nowej szkole. Szczerze mowiac to sie troche o niego boje , bidulek nic nie bedzie rozumial na poczatku :cry:

KARENKA
Początkujący
 
 
Posty: 17
Dołączyła: 4 cze 2010, 21:26
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 11 lip 2010, 18:35 Re: koleżanek z Wolverhampton szukam :)

a masz juz szkole dla synka?
napewno bedzie mu trudno na poczatku ale...da sobei rade
za chwile pozna wiecej rowiesnikow i bedzie dobrze
jest jakis polski nauczyciel w tej szkole?
bo sa tu szkoly gdzie sa polscy nauczyciele, troche by to bylo pomocne na poczatku.



zastanawiam sie co ciekawego jest w centrum wednesbury..... nie bylam tam nigdy.... :roll:
trzebabybylo zbadac :mrgreen:


powodzonka Karenko zycze ze wszystkim
do zgadania ;)
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 11 lip 2010, 20:47 Re: koleżanek z Wolverhampton szukam :)

olivka, Wednesbury to taka "wioska" jest, oprócz kilku lumpeksów i funciaka to normalnie człowiek by nawet raz w miesiącu nie zajechał na to miasto :) wybrałam to mieścine ponieważ jest spokojnie bardzo. Ale muszę zdać te cholerne prawko bo inaczej umrę tu z nudów... Wszędzie daleko no może do Ikei mam 5minut spacerkiem ale co to za rozrywka do Ikei chodzić :) Chętnię bym się wybrała gdzieś nawet autobusem bym podjechała ale trochę mam zachodu przy tym bo z 2ką dzieci to masakra, zwłaszcza córa która biega wszędzie i nieraz może mi na ulice wylecieć a często jest tak że po 15 minutach marszu nogi ją bolą i muszę ją nieść na rękach i pchać do tego wózek ech....

[ Dodano: Nie Lip 11, 2010 21:49 ]
acha mam pod domem jeszcze klub BINGO, kurcze chciałabym kiedyś się wybrać ale jakoś odwagi nie mam.Jjak ktoś był to dajcie mi szczególowe info o co chodzi, jak jest w takim klubie,jaki przedział wiekowy, itd chce mieć jakieś rozeznanie czy warto i czy fajnie jest. :)
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez olivka » 11 lip 2010, 21:28 Re: koleżanek z Wolverhampton szukam :)

malaroksi napisał(a):olivka, Wednesbury to taka "wioska" jest

ja lubie jak jest cicho i spokojnie ;)
w jakim wieku masz dzieciaczki?
jak juz zdasz prawko to musisz zabrac maluchy do west parku...
kwiatuszkow kolorowych duzo to niech ogladaja mile krajobrazy ;)



a club bingo...to srednio wiem o co chodzi
jakas gra numerkowa :roll:
o prace tam kiedys kiedys dzwonilam bo zly numer spisalam z ogloszenia i myslalam ze z kims o pracy gadam...po jakiejs chwili sie wyjasnilo gdzie ja dryndam :mrgreen:

a swoja droga ja tak mam ze jestem strasznie zakrecona :roll:
nigdy niewiem jaki dzien...gdzie mam klucze....ktora godzina....
normalnie zapisuje sobie wszystko jak jakas babulenka zeby pamietac :o
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 11 lip 2010, 21:40 Re: koleżanek z Wolverhampton szukam :)

olivka, córa we wrzesniu 3lata bedzie miała a syn za tydzień 7miesięcy skończy :)
Córa po powrocie z Polski się zmieniła, zrobiłam jej piękny kolorowy ogródek ale nie za bardzo się chciała w nim bawić zwłaszcza sama , bała się byle mrówki,muszki i liścia. Teraz normalnie wyrywa się z domu sama siada sobie na krzesełku gdzie na poręczy wiszą 2 dorodne pająki i bawin się w piaskownicy, wchodzi do domku z piłeczkami gdzie wcześniej nawet nie zajzała bo mucha albo osa albo pająk a dziś to normalnie się zakopała tam cała :) ech az normalnie chce się znowu coś robić w tym ogródku bo już się bałam że to na daremno poszło :) Chyba nie tylko Ja miałam dosyć wakacji w Polsce i tęskniłam za powrotem tutaj do domku :smile:
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez olivka » 11 lip 2010, 21:51 Re: koleżanek z Wolverhampton szukam :)

olivka, córa we wrzesniu 3lata bedzie miała a syn za tydzień 7miesięcy skończy


ale masz fajnie ze masz parke :-) :-)
beda sie razem bawily za chwile
w ogrodeczku hihihi
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez KARENKA » 12 lip 2010, 18:36 Re: koleżanek z Wolverhampton szukam :)

No widzisz Olivka , ja taka sama zakrecona jak TY :) Skad mi sie to Wednesbury wzielo? hmmm...nie wiem , moze dlateggo ze tesknie za Ikea hihi

Obok mnie jest Centrum Wednesfield (znaczy sie kina , sklepy , restauracje) No teraz to moze bedziesz wiedziala :)

Co do szkoly to w poblizu mam tylko jedna i chyba do niej posle dziecko bo raczej nie bedzie mi sie chcialo wozic go codziennie rano gdzies daleko.
Szczerze mowiac to nie wiem czy jest tam polski nauczyciel , mam nazieje ze bedzie.
Tak na marginesie to moze znajde jakies kolezanki ktore maja dzieciaczki w podobnym wieku , moze moj synek by sie zaprzyjaznil :) i przy okazji ja :D

Dzieki za zyczenia powodzenia , tfu tfu , beda mi bardzo potrzebne :)

KARENKA
Początkujący
 
 
Posty: 17
Dołączyła: 4 cze 2010, 21:26
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 12 lip 2010, 19:51 Re: koleżanek z Wolverhampton szukam :)

KARENKA napisał(a):Tak na marginesie to moze znajde jakies kolezanki ktore maja dzieciaczki w podobnym wieku , moze moj synek by sie zaprzyjaznil i przy okazji ja
no napewno to by wam pomoglo
poznac inne mamy z dzieciakami w tym wieku
jak pojdziezs do szkoly to zapytaj czy maja polskie dzieciaki w wieku twojego synka, jemu tez bys ie przydalo takie wsparcie...


a centrum o ktorym piszesz to nie czasami bentley bridge?
fajne sa tam sklepy
mozna taniej kupic chemie do czyszczenie itp.
kino tam wlasnie jest, restauracja chicito czy jakos tak....
maja taaaki pyszny deserek z mango ;)
KARENKA napisał(a):No widzisz Olivka , ja taka sama zakrecona jak TY

bardzo sie ciesze ze sama nie jestem w tym swoim zamotaniu hihi
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez PaulinaM » 20 sie 2011, 12:29 Re: koleżanek z Wolverhampton szukam :)

no to i ja dopisuję się do mam z dziećmi ( moja córka ma 9 lat )
też Wolverhampton od niedawna :)

PaulinaM
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Wiek: 46
Dołączyła: 20 sie 2011, 12:12
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez judytka198702 » 20 mar 2013, 21:39 Re: koleżanek z Wolverhampton szukam :)

i ja sie dołączam.szukam kolezanki,znajomej,moze kiedys przyjaciółki.hmmm nawet nie wiem od czego zacząć.czuje sie bardzo samotnie,mimo tego ze w sumie liczac cały czas jaki tu jestesmy to prawie 6 lat z małą przerwa a ja nadal nie potrafie sie tu odnaleźć...moze od tego stałego siedzenia w domu,nigdzie tu jeszcze nie pracowałam,mąż ma stale nocki, wiec widzimy sie chwilke po poludniu no a weekend ucieka nie wiadomo kiedy....mam dwoje niesfornych maluchòw;) synek chodzi do year one a còrcia ma 3 latka. To tak w skròcie....na początek ;)Szukam kolezanki, w sumie nie jestem za śmiala,wiec na poczatek chciallabym pomailować czy cuś;)az w koncu odwaze sie na jakąś kawke;)podam swojego maila bo nie jestem pewna kiedy znowu zajrzę na tę stronke a moze ktos czuje sie podobnie;)) mieszkam w Wolverhampton. claudynka305@wp.pl" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false; pozdrawiam

judytka198702
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 4 kwi 2012, 18:17
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET