Mecz POLSKA-NIEMCY,jakie macie wnioski?

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez Adrian2712 » 6 wrz 2011, 21:56 Mecz POLSKA-NIEMCY,jakie macie wnioski?

Jak w temacie,co sadzicie o obecnej formie naszej reprezentacji narodowej w piłce nożnej???
Avatar użytkownika
Adrian2712
Rozeznany
 
 
Posty: 195
Dołączył: 18 mar 2011, 15:21
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 18
Neutralny

KobietaPostNapisane przez yoko » 7 wrz 2011, 11:45 Re: Mecz POLSKA-NIEMCY,jakie macie wnioski?

heh, jak znam zycie i nasze narodowe hobby w drazeniu tematu to zaraz sie zacznie powolywanie komisji sledczych, pisanie raportow a na koncu i tak sie okaze to musial byc spisek....

a tak wracajac do wnioskow....hmmm mecz jak mecz - mi najwiecej emocji dostarczyl Pan Podolski kiedy wymienial koszulke :mrgreen:
'Eighty percent of success is showing up'
WOODY ALLEN
Avatar użytkownika
yoko
Stały Bywalec
 
 
Posty: 413
Wiek: 44
Dołączyła: 18 wrz 2006, 21:50
Lokalizacja: Acocks Green
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Manitou » 7 wrz 2011, 19:42 Re: Mecz POLSKA-NIEMCY,jakie macie wnioski?

Niemcy w 94min zrobili sztuczna mgłę i rozpylili Hel, na co Maciarewicz ma dowody ;p

Na poważnie to jestem miło zaskoczony i nie było blamażu, jak to niektóre oszołomstwo pisze na forach. Jak na mecz towarzyski to trzeba przyznać,ze gra była na serio.Wiem,że są opinie iż Niemcy sobie odpuścili ,ale myślę ,że to błędne teorie.Było widać lekkie poddenerwowanie po zawodnikach. Prasa niemiecka tez nie szczędziła krytyki swoim zawodnikom. Nie sadze ,że spodziewano się po naszej drużynie czegoś więcej.Gdyby bramka z ostatniej minuty wpadła w środkowej części meczu,pewnie nikt by nie narzekał .A tak...został niedosyt i chyba nie potrafimy w pełni cieszyć się z tego co mamy. Dla tych co mówią ,że to tylko mecz towarzyski to śmiem przypomnieć że z Hiszpanami to tez był mecz tej rangi. Co nie przeszkodziło dostać nam 6-0.
Avatar użytkownika
Manitou
Rozeznany
 
 
Posty: 299
Dołączył: 19 maja 2007, 15:00
Lokalizacja: Wyspa Dr.Moroue
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez olekdhl » 8 wrz 2011, 11:07 Re: Mecz POLSKA-NIEMCY,jakie macie wnioski?

Dla mnie to po prostu troszkę żałosne :)

Wszyscy nagle rzucają się na Wawrzyniaka!
Ale o co chodzi? Jeśli coś takiego przytrafi mu się na EURO, to będą ludzie mieli prawo go zjebać, ale litości! To był tylko mecz towarzyski, a cała kadra (łącznie ze Smudą) zachowywała się tak, jakby to był conajmniej finał mundialu. Najpierw Rybus przez 45 sekund pajacował z wybiciem rożnego, a potem 'geniusz' Smuda robił zmianę w 93.minucie, żeby skraść kilkanaście sekund. I, tak na koniec, nie popadałbym w hurraoptymizm po tym meczu. Niemcy grali drugim garniturem, a do tego na pół gwizdka. Gwarantuję Wam, że gdyby wyszła '11', która grała z Hiszpanami w półfinale w RPA, to bez mydła pojechaliby nas czwóreczką. I na przyszłość Polacy muszą się nauczyć, że musimy się odbudować po tych grubych latach,które były. Po prostu trochę więcej luzu i dystansu do spotkań towarzyskich :) Pzdr
Avatar użytkownika
olekdhl
Początkujący
 
 
Posty: 14
Wiek: 31
Dołączył: 2 wrz 2011, 10:24
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Manitou » 8 wrz 2011, 18:55 Re: Mecz POLSKA-NIEMCY,jakie macie wnioski?

Jak się nie ma z czego cieszyć,to daj się pocieszyć chociaż z towarzyskich :D
Avatar użytkownika
Manitou
Rozeznany
 
 
Posty: 299
Dołączył: 19 maja 2007, 15:00
Lokalizacja: Wyspa Dr.Moroue
Reputacja: 8
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK