Magazyn Amazon Rugeley

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez paula5678 » 19 wrz 2011, 21:05 Magazyn Amazon Rugeley

Hej,slyszalam,ze Amazon otwiera nowy magazyn w Rugeley?!Wie ktos moze gdzie mozna skladac aplikacje o prace,albo ma jakies namiary na agencje?

paula5678
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 19 wrz 2011, 20:54
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez -marcin-24- » 20 wrz 2011, 07:18 Re: Magazyn Amazon Rugeley


-marcin-24-
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączył: 13 paź 2007, 19:52
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kasia1181 » 5 paź 2011, 19:58 Re: Magazyn Amazon Rugeley

Witam!Mam pytanie,czy moze znasz jakis numer tel.lub e-mail lub dokladny adres Amazonu w Rugeley ,zeby mozna wyslac swoja aplikacje CV do pracy.Na stronie ktora podales nie moge niestety znalezc zadnego adresu ani telefonu do kontaktu.Jesli masz jakies blizsze dane prosze podaj.Z gory dziekuje :grin:

kasia1181
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 5 paź 2011, 19:50
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez -marcin-24- » 6 paź 2011, 04:00 Re: Magazyn Amazon Rugeley

cześć,

co do pracy w Amazon, na stronie jest jedynie informacja aby złożyć aplikacje należy mieć otwarte konto kariery.
(To apply for this position, you must have an Amazon Careers profile with us and complete our online application. Please note: Your Amazon Careers profile is separate from the account you use to shop and place orders on the Amazon website.)

jak to wszystko zrobić jest podane w tym linku:

http://www.amazon.co.uk/How-Apply-Caree ... =203036011

nie jestem pewien jakiej dokładnie pracy szukacie, znalazłem kilka ofert ale większość jest bardziej nastawiona na stanowiska kierownicze, biurowe. podejrzewam że na zwykłe stanowiska dotyczące zbierania zamówień, pakowania korzystają z lokalnej agencji pracy jednak tej informacji nie znalazłem.
pozdrawiam

-marcin-24-
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączył: 13 paź 2007, 19:52
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Seba91 » 8 paź 2011, 20:43 Re: Magazyn Amazon Rugeley

Mam numer na który miałem dzwonić ws. tej pracy. Próbowałem z 200 razy i nikt nie odbiera, ale jeśli ktoś chciałby ten numer to proszę pisać na PW

Seba91
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 5 paź 2011, 15:02
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kasia1181 » 11 paź 2011, 08:56 Re: Magazyn Amazon Rugeley

Witam ponownie i mam pytanie czy moglbys mi podac numer pod ktory dzwoniles w sprawie pracy w Amazon Rugeley?Moze mnie sie uda dodzwonic i wtedy ci napisze.Nie wiem jaka Agencja zajmuje sie przyjeciem do pracy w Amazon i czy ta Agencja jest w Rygeley?Prosze jak wiesz cos wiecej to napisz.Pozdrawim

kasia1181
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 5 paź 2011, 19:50
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez DeeJayFire » 22 paź 2011, 01:07 Re: Magazyn Amazon Rugeley

Skladalem tam aplikacje 2 mies temu i do tej pory sie nie odezwali. Mialem spotkanie z pewna polka w Lichfield ktora niby rekrutowala tam ludzi. Dzwonilem tam pozniej kilka razy ale tak jak u kolegi wyzej, nikt juz nie odbieral wiec wywalilem na to ku*as. Niestety nie jestem w stanie podac numeru bo go usunalem, ale wiem ze nie mialo by to najmnieszego sensu. Pozdrawiam wszystkich i zycze powodzenia.

DeeJayFire
Początkujący
 
 
Posty: 13
Wiek: 43
Dołączył: 1 maja 2008, 08:29
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA