Nasi nowi kochani EU obywatele

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 22 lut 2007, 18:55 Re: Nasi nowi kochani EU obywatele

Lukaas85 napisał(a):
Mike napisał(a):Powodem dla ktorego czesc anglikow dobrze sie o nas wyraza jest to ze nie jestesmy ci..a bo tych maja poprostu dosyc, ich wiary, kultury i calego syfu ktory ze soba przynosza


Na czym opierasz te glupoty?
Z jakiego powodu maja nas nienawidzic? Polacy buduja sobie getta, dzielnice, z ktorych ich dzieci i dzieci ich dzieci nie wychodza cale zycie i nie mowia w ogole po angielsku?
Opinia anglikow o nas jest tak rozna, jak wielu jest samych angoli- jeden ma mile doswiadzcenia, inny zupelnie przeciwnie.
My tez przynosimy wiare, kulture i syf?
Jesli ktos padl 'ofiara' owego zjawiska to albo ma gowniana prace gdzie go/já wykorzystuja bo sobie na to pozwala.. albo niczego soba nie reprezentuje- jest tylko polskim robolem bez mozgu, potrafi tylko powiedziec 'yes, sir' a nie 'you f** dickhead, i'm leaving'


Ja widze ze ty nie zrozumiales mojego postu...przeczytaj dwa razy zanim cos odpowiesz.
Napisalem ze to ci..a sa tacy jak ty opisales z tymi gettami i to sprawia ze anglicy porowmujac nas do nich moga nas lubiec...
To jednak nie chodzi o to czy nas lubia tylko o to czy szanuja, bo niestety przypadkow tego bezmozgiego robola dajacego sie wykozystywac ktorego opisales jest wiecej niz ci sie zdaje i to oni niestety kreuja opinie bo sa nietaktowni, prymitywni i glosni...
Nie damy sie wykozystywac bo znamy jezyk i chcemy zachowac godnosc ale dlaczego mam komus udawadniac ze roznie sie od wiekszosci. Bedac w anglii ponad 2 lata tylko raz zostalem wyraznie potraktowany gozej przez to ze jestem polakiem, szybko sprowadzilem ta osobe na ziemie ale mam nadzieje ze mnie to wiecej nie spotka bo zawsze to jednak przykre doswiadczenie.
Jezeli masz pozadnych polakow wokol siebie to fajnie bo ja tez mam ale badz swiadom ze nie wszedzie tak jest.
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 23 lut 2007, 19:14 Re: Nasi nowi kochani EU obywatele

Tez nie lubie cyganow. Sa brudni, glosni, bezczelni, chamscy, natarczywi, nieroby. W Gdansku tez oni sa. Cyganki, ktore zaczepiaja na ulicy, chca powrozyc, a przy okazji jak sie da to i okrasc. Niestety. Ale tak jak my ich spostrzegamy u siebie, tak Anglicy nas tutaj. Sad...
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 23 lut 2007, 19:43 Re: Nasi nowi kochani EU obywatele

agg napisał(a):Ale tak jak my ich spostrzegamy u siebie, tak Anglicy nas tutaj. Sad...


O rany, ludzie!
Czytac sie tych pierdól nie chce.
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 23 lut 2007, 19:53 Re: Nasi nowi kochani EU obywatele

Mike napisał(a):Napisalem ze to ci..a sa tacy jak ty opisales z tymi gettami i to sprawia ze anglicy porowmujac nas do nich moga nas lubiec...

Nie damy sie wykozystywac bo znamy jezyk i chcemy zachowac godnosc ale dlaczego mam komus udawadniac ze roznie sie od wiekszosci.

Jezeli masz pozadnych polakow wokol siebie to fajnie bo ja tez mam ale badz swiadom ze nie wszedzie tak jest.


1/ Faktycznie, masz racje.
2/ A ja udowadniam ze jestem lepszy. Lepszy od leniwego czarnoskorego, lepszy od angielskiego drecha i lepszy od polskiego robola co daje soba pomiatac, nie zna jezyka i cieszy sie ze w tym tygodniu oszukali go tylko na 10L a nie na 20L jak zwykle.
3/ Kazdy jest panem swojego losu. Bycie porzadnym nie znaczy ze ktos ma dobra prace, jest zamozny i ma dobre wychowanie.
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez cincin » 25 lut 2007, 19:47 Re: Nasi nowi kochani EU obywatele

No ja tez cos slyszalem o tym ze anglicy nie lubia polakow,ale sam bylem zdziwiony,ja osobiscie nie doswiadczylem tego,wrecz przeciwnie,bynajmniej ja jestem w srod tego typu anglikow ktorzy maja szacunek do polakow,znaja nasza historie,pamietaja jaki wklad mieli polacy w obrone londynu.

Wiekszosc polakow przyjezdza i szuka pracy,nie zarabia na dzieciach,jak to robia hindusi i nie tylko oni,czego angole nie lubia,bo rzad funduje a podatki trzeba placic.

My tu jestesmy i dla nas to chlep powszedni,ale tak na rozum angola to nie takie hop siup,wyjechac z kraju w poszukiwaniu pracy,wiec z tego jedynie moze sie rodzic szacunek,ze dajemy rade i nikogo sie nie prosimy.

A nie lubic nas moga niewyksztalcone parobki,ktorym byc moze wiekszosc z nas odbiera miejsca pracy.
"Muzyka jest najwyższą formą sztuki,

ponieważ dociera do największej liczby ludzi..."

cincin
Raczkujący
 
 
Posty: 71
Wiek: 42
Dołączył: 4 lut 2007, 12:13
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK