Szukam kolezanki na gym w West Bromwich lub Wednesbury

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...
Szukam kolezanki do chodzenia razem na silownie/aerobik na West Bromwich lub okolicach.
Chcialabym zaczac chodzic regularnie ale mam slomiany zapal i samej mi sie szybko odechciewa.

Ja moge chodzic tylko do poludnia lub w weekendy wiec mam nadzieje, ze komus tez takie godziny beda odpowiadac.

Bylam raz w Innaction w West Bromwich (kolo zjazdu 1szego z M5) i nawet jest tam fajnie ale nie ma duzego wyboru zajec typu aerobic.
Myslalam takze o Fitness First w Wednesbury bo tez nie jest daleko ode mnie. Tam jest bardzo duzy wybor zajec.

I troche o sobie: Mlodziutka (32 lata) i zero kondycji :)

Pozdrawiam i czekam na chetnych (wiadomosci na forum lub na priva)

Nikita
Początkujący
 
 
Posty: 43
Dołączyła: 2 mar 2007, 09:09
Reputacja: 2
Neutralny

jesli odpowiada meskie towarzystwo to zapraszam, jezdze regularnie przez wednesbury na silownie do hotelu village w walsall.

Guest
 
 

jesli odpowiada meskie towarzystwo to zapraszam, jezdze regularnie przez wednesbury na silownie do hotelu village w walsall.


moze jak pocwicze troche bo narazie to ladny obciach bylby :) ale dzieki :)

Nikita
Początkujący
 
 
Posty: 43
Dołączyła: 2 mar 2007, 09:09
Reputacja: 2
Neutralny

dlaczego obciach? licza sie checi :) kazdy kiedys zaczynal... mowie rowniez i o sobie :) i w sumie gdzie bys nie poszla to i tak bedziesz dopiero zaczynala wiec glowa do gory i nie patrz na innych...

Guest
 
 

zapraszam do Walsall , ja chodze 7 dni w tyg :) Prowadze rowniez treningi dla kobiet i jezeli chodzi o zbedne kilogramy i poprawde kondycji z mila checia pomoge :) Pozdrawiam

FantaOrange
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączyła: 10 lip 2011, 15:45
Reputacja: 0
Neutralny

kolezanko, bardzo chetnie do ciebie dolacze, ale dopiero jak zaczne zarabiac, bo niedawno przybylam do West Bromwich. Sama chcialam szukac jakiejs silowni, ale samej trudno, a teraz, to i pieniedzy nie ma xD

Takze bez nerwow ;), jestesmy na biezaco ;)

czarownica1989
Początkujący
 
 
Posty: 21
Wiek: 34
Dołączyła: 1 lip 2011, 11:46
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

zapraszam do Walsall , ja chodze 7 dni w tyg


FantaOrange: A gdzie chodzisz? Jestes trenerka? Moze mi poslesz linka ze strona tego klubu?
Ja zbednych kilogramow raczej nie mam, ale gdzies mi sie talia po drodze zgubila po 2 ciazach :), no i ta kondycja....

Draco: jakbys mnie wczoraj zobaczyl na biezni to bys zrozumial moje oporu :D
Z dziewczynami inaczej... babska proznosc nie wchodzi w rachube :)
Sprawdzilam ten twoj klub, fajny. Znalazlam tez jeden blizej w Dudley. Ile kosztuje na miesiac? Nie przeszkadza ci, ze tak daleko musisz jezdzic?

Dodano: -- 5 sie 2011, o 07:20 --

Czarownica1989 jak sie zdecydujesz w przyszlosci to pisz :)
W Birmingham jak mieszkalam bylo fajnie bo mozna bylo korzystac z leisure centre za darmo i w Hall Green przy polu golfowym, bylo naprawde super, w niczym nie odstawalo od tych prywatnych (bo niektore councilowskie silownie to niezle nory)

Nikita
Początkujący
 
 
Posty: 43
Dołączyła: 2 mar 2007, 09:09
Reputacja: 2
Neutralny

tam gdzie jezdze to nie klub a siec hoteli, kupujesz membership i wchodzisz do dowolnego hotelu w anglii, do dyspozycji baseny, silownie, rozne kursy aerobiku itp, no i w zaleznosci od hotelu, stoly do pingponga lub squash, w innych pewnie i cos innego. cena to sam nie pamietam :) musze sprawdzic ile mi z konta pobieraja... :) juz wiem, full time 50,50 a off peak 36,50. odleglosc nic a nic mi nie przeszkadza, nie naleze do ludzi lubiacych siedzenie na tylku :)

Guest
 
 

my tez sie wlasnie zapisalismy do Village Hotel, glownie ze wzgledu na basen (fajny kameralny z jakuzi, spa, sauna i pokojem parowym) super relax po pracy :grin: bylismy tam juz pare razy w tamtym roku - british gas dalo nam 3 vouchery na basen za terminowe placenie rachunkow ;) i teraz wkoncu zdecydowalismy sie zapisac :)
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
Avatar użytkownika
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posty: 339
Wiek: 47
Dołączyła: 1 wrz 2011, 21:33
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 49
Pokojowy

super :) w jakich godzinach chodzicie? moze w koncu bede mial towarzystwo :) w sumie szukam tez chetnych osob na squash'a, jezdzilem kiedys do village w dudley bo tam jest, ale teraz nie bardzo jest z kim...

Guest
 
 

Draco, chodzimy na 7. narazie tylko basen i moze jakis rowerek bo nie chcemy sie przesilic na poczatku ;) , ale moj mezczyzna musi odbudowac miesnie po kontuzji kolana, wiec pewnie z czasem dojdzie do tego i silownia, jesli chodzi o squash'a to jest na tak ;) , z tym, ze nie grywa profesjonalnie
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
Avatar użytkownika
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posty: 339
Wiek: 47
Dołączyła: 1 wrz 2011, 21:33
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 49
Pokojowy

ja tez nie grywam profesjonalnie :) jedynie rekreacyjnie, wiec szanse sa wyrownane. mowiac 7 chodzi o poranek czy wieczor? ja raczej w godzinach rannych, pomiedzy 9-12, zalezy jak mi sie wstanie. tylko, ze raczej silownia, sporadycznie basen, chociaz chetnie bym podbudowal w wodzie kondycje, kiedys plywalem bez wysilku 50 basenow a teraz po 4 nie daje rady :) na priv wysle moj numer, jesli cos to mozna sie kontaktowac.

Guest
 
 

witam. chciała bym sie zapisac na silownie ale kapletnie nie wiem gdzie sie one znajduja na west bromwich. Czy ktos mógł by mi polecić jakis kakretny i udzielic wstępnych informacji??
[color=#FF400Bo każde spojrzenie w jego oczy jest powodem by go kochac ;*

Wystarczy jeden Twój uśmiech, a wszystko nabiera sensu:***

0][/color]
Avatar użytkownika
marlenka1134
Początkujący
 
 
Posty: 49
Wiek: 34
Dołączyła: 4 kwi 2011, 18:03
Lokalizacja: west bromwich
Reputacja: 0
Neutralny

jest dosyc duza silownia na west bromie obok birmingham road/high street- jak zaczyna sie w.brom od strony centrum to po lewej stronie...jest stacja benzynowa,mala poczta i za nia silownia a na przeciwko przedszkole...nie da sie jej przeoczyc. wiem,ze koszt miesieczny to 35f.
Avatar użytkownika
LadyHekate
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 34
Dołączyła: 27 kwi 2011, 18:22
Reputacja: 16
Neutralny

junction 1 fitness exclusive czy ktoś udzieli mi informacji na temat tej silowni?
[color=#FF400Bo każde spojrzenie w jego oczy jest powodem by go kochac ;*

Wystarczy jeden Twój uśmiech, a wszystko nabiera sensu:***

0][/color]
Avatar użytkownika
marlenka1134
Początkujący
 
 
Posty: 49
Wiek: 34
Dołączyła: 4 kwi 2011, 18:03
Lokalizacja: west bromwich
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET

cron