Wyprowadzka do Birmingham - pytania o różne sprawy

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy
DD napisał(a):Przyklad najlepszy jaki znam: na moje stanowisko bylo ok. 200 chetnych, wyksztalconych Anglikow i znaczy to dla mnie tyle, ze bylem od nich lepszy; na nic zdaly sie ich „dobre papierki”. Lepiej, jak powiedziala mi niedawno moja senior managerka „poprowadzilem swoje interview”. Bo rzadko sie zdarza, ze to kandydat prowadzi swoje interview na wyzsze stanowiska tak wlasnie powinno wygladac.


i tak trzymać ....
....
jaka to firma rekrutuje takich geniuszy?
Apple czy Microsoft?

artkor
Raczkujący
 
 
Posty: 99
Dołączył: 22 cze 2010, 23:22
Reputacja: 16
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez DD » 18 paź 2011, 09:01 Re: Wyprowadzka do Birmingham - pytania o różne sprawy

artkor napisał(a):
DD napisał(a):Przyklad najlepszy jaki znam: na moje stanowisko bylo ok. 200 chetnych, wyksztalconych Anglikow i znaczy to dla mnie tyle, ze bylem od nich lepszy; na nic zdaly sie ich „dobre papierki”. Lepiej, jak powiedziala mi niedawno moja senior managerka „poprowadzilem swoje interview”. Bo rzadko sie zdarza, ze to kandydat prowadzi swoje interview na wyzsze stanowiska tak wlasnie powinno wygladac.


i tak trzymać ....
....
jaka to firma rekrutuje takich geniuszy?
Apple czy Microsoft?


o geniuszu zadnym nie wspomnialem ani slowa. to nie geniusz, to powinna byc norma.
czesto rozmawiam z Polakami, ktorzy sami siebie zablokowali wyjezdzajac z PL i nie moga sie odblokowac. to juz kazdy musi sam zrobic, mozna jedynie probowac pomoc.
na szczescie kilka egzamplarzy udali mi sie "naprawic" wiec probuje dalej ;-)

DD
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 49
Dołączył: 29 maja 2006, 08:30
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 4
Neutralny

DD napisał(a):(...)
jutro wysle info privem.

Jutro było 2 dni temu :) nic nie doszło :)

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez DD » 18 paź 2011, 15:09 Re: Wyprowadzka do Birmingham - pytania o różne sprawy

AdamBoltryk napisał(a):
DD napisał(a):(...)
jutro wysle info privem.

Jutro było 2 dni temu :) nic nie doszło :)

Pozdrawiam


Cie przepraszam... mlynek jak shlack.
ale poprawie sie :)

DD
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 49
Dołączył: 29 maja 2006, 08:30
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 4
Neutralny

spox, dzięki dostałem, odpisałem :)
Veni, vidi, visłali

Pozdrawiam

Dodano: -- 19 paź 2011, o 15:02 --

azerath, wracając do tematu. My tu CI proponujemy CISCO kursy, a tak na prawdę nie wiemy jaki jest Twój poziom wiedzy w zakresie IT w tym momencie. Ani poziom Twojej przyswajalności wiedzy w tej dziedzinie. Kursy CISCO są profesjonalne i albo bez podstawowej wiedzy w temacie IT albo bez łatwej przyswajalności nowych terminów, określeń, definicji, pojęć itd może być Ci trudno. Szczególnie w obcym języku.
Dlatego polecam zastanowić się na rozpoczęciem od na prawdę podstawowego kursu, który tutaj, na zachodzie (zarówno w UK jak i np US) jest pierwsza bramą do świata IT dla każdego. Poszukaj sobie informacji na temat CompTIA/CompTIA+ i pokrewnych (CompTIA Network/Security/Server). Po tym kursie (a właściwie po pomyślnie zdanym egzaminie :P ) uzyskujesz tytuł IT technician i możesz szukać pracy w tym zakresie.

Pierwsza z brzegu strona po zagooglaniu:
http://www.comptia-certification.co.uk/

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI