Prawo Jazdy kat. "B1" Polskie. Kategoria od 16 lat.

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MężczyznaPostNapisane przez Rock3tDock » 20 paź 2011, 19:46 Prawo Jazdy kat. "B1" Polskie. Kategoria od 16 lat.

Witam, w Polsce mam zdane prawo jazdy kat. B1(16 LAT), jest to prawo jazdy umożliwiające prowadzenie pojazdu nie przekraczającego masy własnej 550kg(wiem, że to bez sens) No i zgłaszam się z pytankiem do was jak wygląda, bo mam ukończone 18 lat, ale nie wymieniałem jeszcze prawka. Jak to będzie wyglądać, czy będę musiał zdawać egzamin tutaj w Anglii, czy bez problemu zamienią mi na normalne prawko. Z góry dziękuję za odpowiedzi. :D
Avatar użytkownika
Rock3tDock
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 31
Dołączył: 20 paź 2011, 19:41
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: -1
Neutralny

Nie wymienia ci na normalne prawko tak jak w Polsce musisz zrobić normalna kategorie B.

bongorno
Rozeznany
 
 
Posty: 266
Dołączył: 11 sie 2010, 01:08
Reputacja: 30
Pokojowy

Ale zawsze mogę spróbować i sie dowiedzieć czy muszę czy nie.:)
Avatar użytkownika
Rock3tDock
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 31
Dołączył: 20 paź 2011, 19:41
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: -1
Neutralny
Góra
-1

MężczyznaPostNapisane przez tunn » 21 paź 2011, 10:51 Re: Prawo Jazdy kat. "B1" Polskie. Kategoria od 16 lat.

Moim zdaniem chyba musisz podejsc do egzaminu.Ale to tylko moje zdanie.Musisz sie dowiedziec DVLA
Avatar użytkownika
tunn
Początkujący
 
 
Posty: 32
Dołączył: 27 wrz 2011, 13:21
Lokalizacja: Kwidzyn/Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

Nie zmienią ci dlatego że prawko masz zrobione na zasadach polskich . Jak wymienisz prawko na angielskie, to przy kategorii B1 będzie oznacznik PL. A po drugie w przypadku samochodu są inne zasady niż przy motocyklu, gdzie mając przez 2 lata A1 automatycznie otrzymujesz A , ale tylko wtedy ma to zastosowanie gdy A1 robiłeś na wyspach.

bongorno
Rozeznany
 
 
Posty: 266
Dołączył: 11 sie 2010, 01:08
Reputacja: 30
Pokojowy

Dziekuje Wam wszystkim za odpowiedzi.
Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
Rock3tDock
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 31
Dołączył: 20 paź 2011, 19:41
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: -1
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MOTORYZACJA