SZKOLY ???!!!!! A GDZIE INFO O TAKICH DLA DZIECI????

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...
no własnie ona kwalifikuje się już do secondary....brrr aż mi ciarki przechodzą po plecach, jak to czytam, ale dzieki za naprowadzenie. zdaje sobie sprawę i mam wielkie obawy, nie wiem tylko ,czy znajdę jeszcze jakieś wolne miejsca w kwietniu, maju, bo dopiero wtedy będę znała nasz adres :?:

edit
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączyła: 2 cze 2006, 20:14
Reputacja: 0
Neutralny

to jak juz bedziecie , to pierwsze kroki do councilu i to najszybciej, oni powinni cos znalesc.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

emcia04 napisał(a):niestety prawdy w tym duzo. dzieci w secondary szkol to sa doprawdy czasami jak mali bandyci. kazdy kto jechal autobusem w godzinach kiedy oni koncza szkole wie o czym mowie. z autobusu robia swoje podworko, skacza po siedzeniach, obrazaja pasazerow, wyzywaja....jak malpy. mojej kolezanki corka byla w szkole przesladowana za to ze jest z mieszanych rodzicow-tata polakiem a mama angielka. pod tym wzgledem szkoly katolickie sa lepsze. do takiej chodzi teraz corka moich znajomych.



Ja wiem , ze te dzieci sa straszne, ale skad wiesz , ze one nie pochodza ze szkol katolickich rowniez? czy bus jak podjezdza pod taka katolicka szkole to co , to te dzieci sa inne? moze w szkole to i sa inne i inaczej sie zachowuja - lepiej, ale poza szkola wszystkie dzieci szaleja i nie ma pewnosci ze bedzie inaczej.
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

to czy w katolickiej jest lepiej czy w panstwowej , to chyba zalezy tylko od ludzi. w polsce tez nie jest idealnie,tam wytykaja cie palcami, bo masz nie takie ciuchy, albo rodzice maja wiecej kasy itp. wiec, uwazam ze wszedzie jest tak samo, zalezy na kogo sie trafi.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

Dzien dobry ja mam pytanko do was. Jakbym chcial puscic mojego syna do szkoly(3 gimnazjum) to sa tam jakies akademiki albo cos w tym rodzaju i jak to cenowo wyglada??? Z gory dzieki

piter007
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 4 mar 2007, 09:30
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY