Wynajecie domu <agencja>

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez kjwazne » 21 lis 2011, 19:59 Wynajecie domu <agencja>

Witam. Chcialam sie dowiedziec ile sie czeka na wynajecie chaty z agencjii ?? ile trwa ten proces??? bo chcemy wynajác dom w agencji PaulDuberley wszystkie papiery zlozone pieniadze za rezerwacje zaplacone a nadal czekamy juz miesiac czasu. Mówiá ze wszystko jest ok. Juz 2 razy bylismy z nimi umówieni na podpisanie umowy ale ciagle nas zbywajá. Czy to jest normalne??

Prosze was o jakies info na ten temat...

kjwazne
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączyła: 22 kwi 2011, 11:13
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 21 lis 2011, 20:09 Re: Wynajecie domu <agencja>

My wynajmowalismy dom od agencji to zalatwienie formalnosci trwalo dokladnie tydzien, w piatek wypelnilismy papiery ze zgadzamy sie na sprawdzenie naszej zdolnosci ktedytowej a dokladnie tydzien pozniej dostalismy klucze.
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez agg » 21 lis 2011, 22:41 Re: Wynajecie domu <agencja>

u mnie tez nie trwalo to nigdy dluzej niz tydzien
kjwazne napisał(a):Mówiá ze wszystko jest ok. Juz 2 razy bylismy z nimi umówieni na podpisanie umowy ale ciagle nas zbywajá. Czy to jest normalne??

ale, ze co jest ok? spytaliscie sie?
moim zdaniem, to nie jest normalne... i malo profesjonalne :roll:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Nadijka » 22 lis 2011, 09:26 Re: Wynajecie domu <agencja>

Witam. Niestety o agencji Paul Dubberley na West Bromwich i osobach tam pracujacych nie jestem w stanie nawet jednego dobrego slowa powiedziec....
Mialam z nimi do czynienia 4 razy.... za kazdym razem obsluga i podejscie do klienta zaskakujaco nieprzyjazne! Ostatni raz kiedy tam bylam, chcialam wynajac dom, mialam ze soba depozyt i 150 funtow oplaty dla agencji. Wszystko bylo juz uzgodnione itd. Pan sie zapytal ile osob bedzie mieszkac w domu - powiedzialam ze dwie pary. Pan stwierdzil ze za kazda osobe bede musiala zaplacic 150 funtow dla agencji !!!!!!!!! razem 600 funtow za samo podpisanie umowy, mimo ze tlumaczylam ze ja sama z moim wynagrodzeniem jestem w stanie oplacic zarowno czynsz jak i rachunki, bo mialam wczesniej robiony credit check. Powiedzialam tylko ze sa zalosni i rezygnuje z tego domu.
Osobiscie odradzam wszystkim wspolpracowania z ta agencja.
A jesli chodzi o sam watek - sama pracowalam w agencji i 2 tygodnie na przygotowanie wszystkiego to jest MAX! Razem z oczekiwaniem na credit check, guarantor check (jesli bylo trzeba) i calej reszty! Chyba ze chcieliscie zeby w domu jakis remont byl przeprowadzony to wtedy ewentualnie....ale radzila bym sie przejsc do agencji i wszystko wyjasnic, juz bez usmiechow i milych slow!

Nadijka
Rozeznany
 
 
Posty: 148
Wiek: 40
Dołączyła: 11 maja 2009, 12:12
Reputacja: 8
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI