Nieprzeczytane

Możecie zaproponować jakieś forum, opinie, zmiany...

MężczyznaPostNapisane przez VA » 26 lis 2011, 09:30 Nieprzeczytane

Może to i banał, ale przeszkadza, a więc:

Podczas przeglądania forum sprawdzam posty nieprzeczytane i jest lista kilku tematów. Zawsze klikam ikonkę "idź do nieprzeczytanego postu". Gdy po przeczytaniu kliknę na Stronę główną forum, a następnie na Posty nieprzeczytane, to się okazuje, że mam na liście mniej nieprzeczytanych tematów, niż się spodziewałem. Zupełnie tak jakbym odkliknął / przeczytał jakieś tematy.
Jedyny sposób, żeby sprawdzić jakich tematów nie przeczytałem, jest użyć opcji wstecz w przeglądarce, ale wtedy i tak muszę poszukiwać postów, których nie przeczytałem.

Więc Adam, drogi adminie, czy dałoby się to naprawić :?:

A może ktoś jeszcze ma podobne problemy?
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 26 lis 2011, 10:02 Re: Nieprzeczytane

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem problem.

Licznik na stronie głównej pokazuje nieprzeczytane posty a nie tematy. Możesz mieć 40 nieczytanych postów a po kliknięciu w kliknięciu okaże są za są tylko 4 tematy, ponieważ te posty są napisane w 4 tematach.

Gdy klikniesz na link "idź do nieprzeczytanego postu" wszystkie posty z tematu który odwiedzasz są odznaczane jako nieczytane , nawet jeśli znajdują się na kolejnych stronach.

Jeśli w tym temacie było 13 nieczytanych postów to po kliknięciu na stronę główną licznik powinien pokazać 27 nieprzeczytanych postów, po ponownym kliknięciu w niego powinny się ukazać pozostałe 3 tematy z nieczytanymi postami.

Jeśli dobrze zrozumiałem to w Twoim przypadku pojawia się ich mniej i tematy , których nie odwiedzałeś , znikają z tej listy?
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez VA » 26 lis 2011, 10:24 Re: Nieprzeczytane

Dokładnie. Nie rozchodzi się o licznik, tylko o tematy których nie odwiedzałem.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 26 lis 2011, 10:43 Re: Nieprzeczytane

Ok
Czy taka sytuacja występuje za każdym razem gdy przeglądasz forum? Jeśli tak czy jesteś w stanie zrobić print screen listy która jest zanim odwiedzisz jakiś temat i listy ze zniknionymi postami.

Jeśli sytuacja nie występuje za każdym razem to czy jest możliwe że jesteś automatycznie zalogowany na innym komputerze czy telefonie i w międzyczasie gdy przygadasz forum ktoś inny, ktoś tez przegląda forum i przeczyta ten temat który zniknął?

Szczerze, to nie zdarzyła mi się nigdy taka sytuacja.

Przyjże się temu dokładnie

Czy ktoś jeszcze ma podobny problem?
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez VA » 26 lis 2011, 11:09 Re: Nieprzeczytane

Nie dzieje się to każdorazowo, aczkolwiek każdego dnia. Dzisiaj też było. Nie kojarzy mi się żebym się logował na jakiś innym urządzeniu, czy podawał komuś dane mojego logina.
Zrobię print screeny kiedy tylko będę mógł.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Guest » 26 lis 2011, 15:05 Re: Nieprzeczytane

wiec sie podepne. u mnie dzieje sie dokladnie to samo od chwili zmiany stronki, czyli juz dluzszy czas... dopisze, ze uzywam opery, moze to tez byc jakis trop...

Dodano: -- 26 lis 2011, o 15:08 --

ps. nie sprawdzilem tego dokladnie bo mi sie nigdy nie chcialo ale wydaje mi sie, ze znikaja tematy podobne do siebie, te, ktore sa chyba w jednym dziale tematycznym, ale teraz mowie z pamieci bo od dluzszego czasu podobnie sobie z tym radze, uzywam "wstecz" w przegladarce.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez VA » 26 lis 2011, 17:20 Re: Nieprzeczytane

Więc jest. Temat co prawda jest zdublowany, ale istnieje jako dwa osobne tematy. Było to ok godziny 17:10. Podobnie jak Draco używam Opery, na Ubuntu i również wydaje mi się, że dzieje się to od zmiany image'u strony.
Załączniki
zrzut_ekranu3.png
Lista tematów, więc nie przypadkowo na liście był jako 2 osobne nieczytane tematy.
zrzut_ekranu2.png
Tutaj wyraźnie widać 3 nieprzeczytane tematy.
zrzut_ekranu1.png
Po kliknięciu na pierwszy temat kliknąłem ponownie na Strona główna forum i następnie Nieprzeczytane posty. Jeden z tematów zniknął z listy.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 26 lis 2011, 22:26 Re: Nieprzeczytane

Dzięki VA, myślę że problem nie powinien się już powtarzać.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez VA » 27 lis 2011, 17:21 Re: Nieprzeczytane

Dzięki Adam, chyba się poprawiło. Jak na razie nie zaobserwowałem znikających tematów, tylko coś było nie tak z licznikiem nieprzeczytanych. Będę obserwował, jak będzie się to powtarzać to dam znać.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Guest » 27 lis 2011, 20:15 Re: Nieprzeczytane

ja rowniez sprawdzilem i wydaje sie byc ok. na licznik nigdy nie zwracam uwagi wiec w tym nie pomoge.
pozdrawiam

Guest
 
 


Powrót do FORUM