Jak firma przelac gotowke z pl do uk

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez maxik » 16 lip 2018, 06:24 Jak firma przelac gotowke z pl do uk

Witam chciałbym przelać gotówkę z pl do uk i to otrzymać gotówkę jaka firma polecacie oprócz western union.Dziekuje

maxik
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączył: 13 lip 2015, 11:48
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Voltix » 16 lip 2018, 10:02 Re: Jak firma przelac gotowke z pl do uk

Poczytaj o Revolut. Korzystniejsze kursy wymiany walut, niz w kantorach i mozesz uzywac jak zwykle konto bankowe. Tylko tyle, ze limit wyplaty gotowki jest £200 miesiecznie, a pozniej 2-3% prowizji. Przelewy na inne konto globalnie i platnosci karta darmowe.

https://www.revolut.com/?lang=pl

Voltix
Rozeznany
 
 
Posty: 106
Dołączył: 6 lut 2014, 12:59
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Beata » 17 lip 2018, 18:35 Re: Jak firma przelac gotowke z pl do uk

A ja polecam zanienic zlotowki na funty w kantorze. A nastepnie skorzystac z przelewu w Alior Bank. Przelewalam bardzo, bardzo duzo kwote z PL do UK i skasowali mnie tylko 50zl. Obeszlam wszystkie banki w moim miescie i pytalam wszedzie i taka opcja byla najtansza. W Alior Bank nie musisz posiadac konta. Otwieraja Ci na szybko konto, przelewaja, a jak zobaczysz ze pieniadze sa na koncie w UK (z tego co pamietam po kulku godzinach), to wracasz i zamykasz konto. :)
Bela
Avatar użytkownika
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posty: 436
Wiek: 42
Dołączyła: 30 kwi 2007, 09:55
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 11 paź 2018, 17:21 Re: Jak firma przelac gotowke z pl do uk

Zależy na czym Ci zależy :)
Jak na czasie to ja to robię przez PayPala. Mam 2 konta w Pay Palu - jedno podpięte pod angielskie konto, drugie pod polskie. Najszybciej miałem kasę po 2 godzinach. Najpóźniej na następny dzień. Już słyszę te narzekania na kurs wymiany :D
Jeśli zależy Ci na kursie, to ja lata temu najlepsza opcją był cinkciarz (stronka internetowa). Przelewałem kasę ze sprzedaży mieszkania, wiec nie była to mała kwota. Co dla niektórych...
A tak jak Beata sugeruje - najlepiej samemu sobie poprzeglądać oferty i zobaczyć co TOBIE pasuje.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI

cron