Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Polska/Świat Polski kierowca ciężarówki zaatakowany przez nielegalnych imigrantów w Belgii
Polski kierowca ciężarówki zaatakowany przez nielegalnych imigrantów w Belgii
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Trzech kierowców ciężarówek zostało ciężko pobitych na stacji serwisowej przy belgijskiej autostradzie przez nielegalnych imigrantów, którzy bez powodzenia próbowali przedostać się do pojazdów zmierzających do Wielkiej Brytanii. Jednym z nich był Polak.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkową noc o godzinie 2:30 na stacji serwisowej przy autostradzie E17 w pobliżu Gentbrugge - gminie miasta Gent. Lokalne media donoszą, że kierowcy zostali pobici przez grupę afrykańskich imigrantów.

Inny kierowca - pochodzący z Antwerpii Marc - opowiada, że za kierownicą swojej ciężarówki widział wiele okropnych rzeczy, ale sceny, które rozegrały się w poniedziałkową noc, były dla niego czymś nowym. Czegoś takiego jeszcze nie doświadczył – pisze Daily Mail.

Marc opowiada, że jednym z zaatakowanych był Polak, który prosząc o pomoc krzyczał w każdym możliwym języku. Mężczyzna był ścigany przez imigrantów chcących dostać się do jego ciężarówki. Uciekał w kierunku autostrady, ale grupa dogoniła go i zaczęła go bić. W pewnym momencie jakimś cudem udało mu się przedostać do kabiny swojego pojazdu i natychmiast odjechać. Mężczyzna był ciężko ranny.

Kolejną ofiarą imigrantów padł Włoch, który wysiadł z ciężarówki i został zaatakowany przez następną grupę. Napastnicy kopali go po nogach tak mocno, że poszkodowany nie był w stanie stać o własnych siłach. Grupa nie oszczędziła także francuskiego kierowcy, który został przez nią dotkliwie pobity.

Imigranci następnie uszkodzili lusterka każdej zaparkowanej ciężarówki mającej włączone światła.
czwartek, 03 sierpnia 2017 06:42
 Czytaj poprzedni artykuł:
Wymachiwał maczetą na ulicy w Birmingham
  Czytaj następny artykuł:
„To wygląda strasznie i powinno być zakazane” – wpadka nacjonalistów z Norwegii