Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Polska/Świat Wyrzucili 9 pasażerów z samolotu Ryanaira
Wyrzucili 9 pasażerów z samolotu Ryanaira
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Dziewięciu pasażerów zostało wyrzuconych z samolotu linii lotniczych Ryanair, który miał 2 września o 7 nad ranem wylecieć do Madrytu. Obywatel Belgii, który leciał razem z kolegami, chcąc rozweselić towarzyszy, krzyknął „Allahu Akbar".

Pilot Ryanaira bez zastanowienia wezwał policję i poprosił funkcjonariuszy o wyrzucenie z maszyny autora głupiego dowcipu i jego towarzyszy. Na lotnisku Zaventem w stolicy Belgii wyprowadzono z maszyny w sumie dziewięciu mężczyzn - donosi Daily Mail.

Po tym, jak z pokładu wyrzucono 9 mężczyzn, na płycie lotniska pojawili się antyterroryści z psami tropiącymi. Funkcjonariuszom nic nie udało się znaleźć, ale poszukiwania opóźniły lot.

„Nie będziemy tolerować nieodpowiedniego lub zakłócającego porządek zachowania, a bezpieczeństwo i komfort naszych klientów i załogi samolotów jest naszym priorytetem" - skomentowały całą sytuację linie lotnicze Ryanair.

Pasażerowie, którzy zostali wyrzuceni z samolotu, to obywateli Belgii. Autora głupiego żartu niewątpliwie czekają kłopoty. Prawdopodobnie mężczyzna zostanie oskarżony o wywołanie fałszywego alarmu bombowego.
wtorek, 05 września 2017 07:11
 Czytaj poprzedni artykuł:
Uzbrojony w maczetę 13-latek zatrzymany w Acocks Green
  Czytaj następny artykuł:
„Tu jest Anglia” - rasista, który obrażał Polaków skazany na karę grzywny


Ankieta

Czy uważasz, że 11 grudnia parlament brytyjski poprze umowę w sprawie brexitu?