Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Polska/Świat Dwóch więźniów z Winson Green wysmarowało się odchodami, by uniknąć przeniesienia
Dwóch więźniów z Winson Green wysmarowało się odchodami, by uniknąć przeniesienia
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Źródła wewnątrz więzienia w Birmingham podają, że dwóch osadzonych chcących uniknąć przeniesienia do innej placówki pokryło się odchodami.

Więźniowie rozpoczęli swój brudny protest, gdy dowiedzieli się, że trafią do zakładu karnego w pobliżu Wolverhampton. Od weekendu setki innych osób zostało wywiezionych z placówki, w której wzniecono zamieszki. Zrobiono to, by odzyskać nad nią kontrolę.

Z dostępnych informacji wynika, że ostatnią grupę skazanych przewieziono do znajdującego się w południowym Staffordshire HMP Oakwood, które również jest prowadzone przez firmę 4GS. Birmingham Mail donosi, że już teraz wiadomo o niewielkich zakłóceniach wywołanych przez więźniów z Birmingham przeniesionych do zakładów w Hull i Cardiff.

Źródło z HMP Birmingham informuje, że wczoraj wielu osadzonych zostało przetransferowanych do Oakwood. Kilku ostatnich więźniów wszczęło brudny protest. Funkcjonariusze przywdziali odpowiednie ubrania i wyprowadzili ich. Wydaje się, że przenoszony jest każdy, kto dzięki nagraniom z kamer monitoringu został zidentyfikowany, jako osoba biorąca udział w zamieszkach.
środa, 21 grudnia 2016 09:16
 Czytaj poprzedni artykuł:
Właściciel firmy transportowej: Kierowca zadźgany, zastrzelony. Było widać, że walczył
  Czytaj następny artykuł:
Merkel o zamachu: "Byłoby odrażające, gdyby sprawcą okazał się człowiek ubiegający się schronienie w Niemczech".
?>