Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Rodzina Zablokował samochodem wejście do fabryki, pracownicy przestawili auto wózkiem widłowym
Zablokował samochodem wejście do fabryki, pracownicy przestawili auto wózkiem widłowym
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Bezmyślny kierowca, który zablokował wejście do jednej z firm w Birmingham, dostał zasłużoną karę. Zirytowana jego postępowaniem załoga postanowiła przenieść samochód na drugą stronę ulicy za pomocą wózka widłowego.

Mechanik Raja Rahim był na przerwie, gdy zauważył dwóch kierowców wózków widłowych skarżących się na to, że zostali zablokowani i nie mogą dostać się do miejsca pracy, ponieważ ktoś zaparkował swój samochód w poprzek podjazdu.

Zamiast czekać na przybycie właściciela, pracownicy rozwiązali problem po swojemu i podnieśli Toyotę Yaris w inny sposób.

Świadek opowiada, że zapytano go, czy pojazd należy do niego i czy może go przestawić. Mężczyzna odpowiedział, że nie jest to jego auto. Po pól godzinie z innych drzwi fabryki wyłonił się pracownik z wózkiem. Następnie podniesiono Toyotę i przestawiono na drugą stronę ulicy. Rahim sądzi, że parkując w ten sposób właściciel pojazdu chciał uniknąć obowiązujących w centrum Birmingham opłat za postój. Ich stawki mogą wynosić nawet około 10 funtów.
środa, 22 listopada 2017 06:58
 Czytaj poprzedni artykuł:
Rumuńska pielęgniarka narażała życie pacjentów, ponieważ nie znała dobrze angielskiego
  Czytaj następny artykuł:
"Jesteś taka głupia... Jak ja mogę Cię kochać?" - rusza kampania nt. przemocy domowej w UK