Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Rodzina Matka ostrzega innych rodziców po tym, jak jej 5-letnia córka zadławiła się jedząc Cadbury Mini Eggs
Matka ostrzega innych rodziców po tym, jak jej 5-letnia córka zadławiła się jedząc Cadbury Mini Eggs
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
W jednym z portali internetowych dla rodziców pojawiło się bolesne wyznanie kobiety, której dziecko zmarło po zakrztuszeniu się czekoladowym mini jajkiem od Cadbury. Kobieta ostrzega innych i prosi o czujność.

Tragiczna historia została opowiedziana na łamach portalu Mumsadvice. Matka pisze, że właśnie mija trzy lata od momentu, gdy jej pięcioletnia wtedy córka Sophie zadławiła się jedząc produkt Cadbury Mini Eggs. Kobieta ruszyła dziecku na ratunek, ale nie była w stanie wydostać jajka ani uderzając córkę po plecach, ani ściskając ją pod żebrami. Matka wiedziała co robi, ponieważ pół roku wcześniej przeszła kurs pierwszej pomocy i miała świeżo w pamięci wszystkie techniki mające uratować dławiące się dziecko. Niestety jej wysiłki okazały się bezskuteczne i musiała patrzeć, jak z oczu jej dziecka ulatuje życie.

Internautka zwraca się z apelem do innych rodziców, aby mieli się na baczności i pilnowali swoich dzieci. Aby przypominali im, że należy jeść na siedząco lub w ogóle unikali podawania im tego rodzaju słodyczy.

Kobieta uważa, że jeśli choćby jedna osoba weźmie sobie do serca jej słowa i przypilnuje swojego dziecka, śmierć jej córki nie pójdzie na marne. Ona sama chciałaby, aby czekoladowe jajka zniknęły ze sklepowych półek, ale wie, że tak się nie stanie, więc najlepsze, co może zrobić, to ostrzeganie innych rodziców.


Zobacz wideo - jak pomóc dziecku, które się dławi.poniedziałek, 05 marca 2018 12:14
 Czytaj poprzedni artykuł:
Video: Pijany mężczyzna zablokował ruch uliczny w Handsworth
  Czytaj następny artykuł:
Brytyjskie supermarkety nie będą sprzedawać napojów energetycznych dzieciom