Zaloguj się Załóż konto
Setki rodziców z Birmingham ukaranych za nieautoryzowane nieobecności dzieci w szkole.
środa, 02 maja 2018 14:11
Setki rodziców z Birmingham ukaranych za nieautoryzowane nieobecności dzieci w szkole.W zeszłym roku rodzice z Birmingham prawie 600 razy zostali ukarani grzywną za zabranie dzieci na wakacje w czasie roku szkolnego.
Dodaj komentarz
 
Rodzice zabierają dzieci z lekcji religii, aby powstrzymać ich od nauki islamu, ostrzegają nauczyciele
piątek, 13 kwietnia 2018 10:11
Rodzice zabierają dzieci z lekcji religii, aby powstrzymać ich od nauki islamu, ostrzegają nauczycieleNauczyciele ostrzegają, że niektórzy rodzice zakazują swoim dzieciom brania udziału w zajęciach z religii, ponieważ nie chcą, aby ich dzieci uczyły się o islamie i judaizmie.
Komentarze (1)
 
Matka ostrzega innych rodziców po tym, jak jej 5-letnia córka zadławiła się jedząc Cadbury Mini Eggs
poniedziałek, 05 marca 2018 12:14
Matka ostrzega innych rodziców po tym, jak jej 5-letnia córka zadławiła się jedząc Cadbury Mini EggsW jednym z portali internetowych dla rodziców pojawiło się bolesne wyznanie kobiety, której dziecko zmarło po zakrztuszeniu się czekoladowym mini jajkiem od Cadbury.
Dodaj komentarz
 
Ojciec, który zabrał dziecko na wakacje dostał 600 funtów grzywny
wtorek, 20 lutego 2018 09:14
Ojciec, który zabrał dziecko na wakacje dostał 600 funtów grzywnyUrzędnikom z Solihull Council udało się wygrać sprawę w sądzie dotyczącą rodzica, który zabrał swoje dziecko na wakacje w czasie szkoły nie mając na to pozwolenia władz placówki.
Dodaj komentarz
 
Nastolatek niemal stracił życie po przypadkowym połknięciu magnesów
środa, 14 lutego 2018 09:17
Nastolatek niemal stracił życie po przypadkowym połknięciu magnesów12-letni chłopiec nieomal zmarł po tym, jak przez przypadek połknął kulki magnetyczne. Do zdarzenia doszło w jego szkole.
Dodaj komentarz
 
Szkolne inicjatywy mające zwalczać otyłość nie przynoszą żadnych rezultatów
czwartek, 08 lutego 2018 09:01
Szkolne inicjatywy mające zwalczać otyłość nie przynoszą żadnych rezultatówSzkolne programy zachęcające dzieci do aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania nie mają żadnego pozytywnego wpływu na redukcję otyłości
Dodaj komentarz
 
Prześladowana w szkole ośmiolatka wyznała w liście do rodziców, że chce umrzeć
wtorek, 06 lutego 2018 10:22
Prześladowana w szkole ośmiolatka wyznała w liście do rodziców, że chce umrzećMłoda matka dwójki dzieci ujawniła treść listu, który napisała jej prześladowana w szkole córka.
Dodaj komentarz
 
W szkołach brakuje pedagogów, ponieważ przeciążeni pracą nauczyciele rezygnują z zatrudnienia
środa, 31 stycznia 2018 08:09
W szkołach brakuje pedagogów, ponieważ przeciążeni pracą nauczyciele rezygnują z zatrudnieniaBrytyjscy nauczyciele rezygnują z wykonywania zawodu pedagoga z powodu zbytniego obciążenia pracą.
Dodaj komentarz
 
Birmingham porzuciło pomysł wprowadzenia darmowych posiłków dla wszystkich uczniów podstawówek
wtorek, 23 stycznia 2018 18:33
Birmingham porzuciło pomysł wprowadzenia darmowych posiłków dla wszystkich uczniów podstawówekWładze Birmingham po cichu porzuciły pomysł wprowadzenia darmowych posiłków dla wszystkich uczniów szkół podstawowych tłumacząc, że miasta na to nie stać.
Dodaj komentarz
 
Uwaga: Nowy, niebezpieczny trend wśród dzieci polegający na jedzeniu tabletek do zmywarek
czwartek, 18 stycznia 2018 09:49
Uwaga: Nowy, niebezpieczny trend wśród dzieci polegający na jedzeniu tabletek do zmywarekJedna ze szkół działających na terenie West Midlands wystosowała ostrzeżenie dotyczące nowego i groźnego, popularnego wśród młodych ludzi wyzwania polegającego na jedzeniu tabletek do zmywarek.
Dodaj komentarz
 
Strona 1 z 21