Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Rozrywka Oktoberfest w październiku zawita do Birmingham
Oktoberfest w październiku zawita do Birmingham
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Po raz kolejny w październiku do Birmingham zawita festiwal piwa – Oktoberfest.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-22 października w samym centrum miasta, Eastside City Park Birmingham. Do tej pory każdego roku organizowany był w Cannon Hill Park.

Na miejscu rozstawiony zostanie namiot mogący pomieścić 2.5 tys. osób. Będzie tyle piwa i jedzenia, że uczestnicy poczują się jakby naprawdę byli w Monachium.

Niedziela to dzień rodzinny i po raz pierwszy będzie otwarty też dla dzieci. Na lunch będzie można zjeść bratwursta, a o oprawę muzyczną zadbają prawdziwe bawarskie zespoły, które obiecują grać takie hity jak „Zikke Zakke”. Organizatorzy zachęcają do rezerwacji stolików i oferują specjalną promocję na pakiet zawierający jedzenie i piwo.

Bilet podstawowy to koszt 5 funtów, oferuje tylko wejście i nie ma gwarancji siedzenia. Bawarski bilet od 10,50 do 20,50 funtów w zależności od godziny obejmuje zarezerwowane miejsce siedzące, 1,5l piwa i Brezel. Pakiet Oktoberfest, od £26 do £44, obejmuje rezerwacje miejsca siedzącego, dwie szklanki piwa, jeden shot, Schnitzel z frytkami i chlebem.

Więcej informacji: http://birmingham-oktoberfest.co.uk/
sobota, 23 września 2017 06:47
 Czytaj poprzedni artykuł:
Theresa May napisała do Polaków. "Chcemy być waszym przyjacielem"
  Czytaj następny artykuł:
Theresa May wygłosiła programową mowę o BrexicieKalendarium

Brak wydarzeń