Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Rozrywka Przez internet zamówisz prywatny seans w kinie
Przez internet zamówisz prywatny seans w kinie
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
W Wielkiej Brytanii startuje usługa, która jest swego rodzaju przeniesieniem koncepcji ''wideo na życzenie'' do sal kinowych. O co chodzi? Wszystko za sprawą serwisu Ourscreen, który działa na podobnej zasadzie, co Groupon.

Ourscreen to projekt wzorowany na rozwiązaniach amerykańskich, gdzie zorganizowane grupy mogą ''zamówić'' seans filmowy w lokalnym kinie. Może to być zarówno aktualny hit, który nie jest już wyświetlany lub film sprzed wielu lat. Usługa Ourscreen działa na podobnej zasadzie, co popularne serwisy zakupów grupowych - seans może zostać zorganizowany, jeśli znajdzie się odpowiednio liczną grupę zainteresowanych. Ilość osób wpływa oczywiście na cenę biletu.Serwis oferuje dwa rodzaje seansów: prywatny i publiczny. W pierwszym przypadku zapraszamy na niego tylko wybrane osoby. W drugim, kupować bilety może każdy. Na stronie Ourscreen można na razie wybierać z bazy około 200 filmów.

Serwis rozpoczyna właśnie funkcjonowanie - póki co w siedmiu lokalizacjach wybranych do fazy ''beta''. Jeśli Ourscreen będzie cieszył się popularnością, z pewnością pojawią się kolejne.


Źródło: komputerswiat.pl
niedziela, 23 marca 2014 11:51
 Czytaj poprzedni artykuł:
Tysiące kobiet fotografują się bez makijażu, żeby wesprzeć walkę z rakiem
  Czytaj następny artykuł:
Angliki w Polsce legalne! Będzie można rejestrować auta z kierownicą po prawej stronieKalendarium

Brak wydarzeń