Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Rozrywka Nowe Leisure Centre w Walsall i Bloxwich
Nowe Leisure Centre w Walsall i Bloxwich
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Nabierają kształtu prace budowlane w Walsall Wood, w miejscu gdzie powstaje nowe centrum rekreacyjne Oak Park Leisure Centre.

Prace rozpoczęły się na początku lutego, a obecnie robotnicy przygotowują grunt pod rozpoczęcie budowy. Oak Park jest jedną z dwóch placówek rekreacyjnych, które powstaną w gminie. Będzie się składał m.in. z długiego na 25 metrów basenu, hali z ośmioma boiskami, siłowni mieszczącej 100 sprzętów, studia tanecznego i dwóch kortów do squasha. Znajdzie się także miejsce dla kawiarni, sztucznego boiska i parkingu.

Zarówno centrum w Walsall Wood, jak i w Bloxwich wybuduje firma ISG Construcion przy współpracy z Walsall Council. Oba punkty zostaną otwarte latem przyszłego roku, jako część wartej 24 mln funtów inwestycji - pisze Express and Star.

Istniejące Oak Park Centre pozostanie otwarte do czasu wybudowania nowego, a potem zostanie wyburzone.

Nowe centrum w Bloxwich budowane jest bezpośrednio obok starego budynku. Tam prace rozpoczęły sie już w grudniu ubiegłego roku. Leisure Centre w Bloxwich bedzie zawierać 25-metrowy basen, basen do nauki pływania, halę sportową, siłownię mieszczącej 100 sprzętów, studia tanecznego i kawiarni.
czwartek, 23 kwietnia 2015 07:19
 Czytaj poprzedni artykuł:
Lider UKIP woli Hindusów i Australijczyków od imigrantów z Europy Środkowo-Wschodniej
  Czytaj następny artykuł:
Ogromna plantacja marihuany w Smethwick – policja zatrzymała dwie osoby


Ankieta

Czy uważasz, że 11 grudnia parlament brytyjski poprze umowę w sprawie brexitu?
 

Kalendarium

Brak wydarzeń