Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Rozrywka W Birmingham może powstać Legoland
W Birmingham może powstać Legoland
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Firma NEC Group, właściciel Barclaycard Arena, rozpoczęła proces uzyskiwania pozwolenia na zmianę przeznaczenia części leżącego w centrum Birmingham budynku.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z założeniami, powierzchnia prawdopodobnie zostanie wynajęta przedsiębiorstwu Merlin Entertainments, właścicielowi marki Legoland. Powstanie takiego parku rozrywki wzmocni prestiż centrum miasta oraz zachodniej jego części, która jest postrzegana, jako kluczowy obszar do regeneracji.

Uważa się, że nowa atrakcja będzie przypominała Legoland Discovery Centre działające w Trafford Centre w Greater Manchester. Miejsce to szczyci się kinem 4D, kolejką Kingdom Quest oraz Forest Pursuit Driving School – informuje Birmingham Mail.

Plany wybudowania w Birmingham Legolandu z pewnością ucieszą zarówno rodziny, jak i władze miasta, bo jak do tej pory centrum stolicy West Midlands nie oferuje zbyt wiele familijnych rozrywek.

Rzecznik prasowy NEC Group powiedział, że o ile wnioski zostały złożone wczoraj, o tyle nie może potwierdzić, kto będzie nowym najemcą powierzchni w Barclaycard Arena.
środa, 30 listopada 2016 12:50
 Czytaj poprzedni artykuł:
Znamy kolejne szczegóły katastrofy lotniczej w Kolumbii
  Czytaj następny artykuł:
Silny wstrząs w kopalni miedzi Rudna. Dwóch górników zginęło, sześciu jest poszukiwanychKalendarium

Brak wydarzeń