Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Sport UEFA odrzuciła odwołanie Legii, mecz z Realem przy pustych trybunach
UEFA odrzuciła odwołanie Legii, mecz z Realem przy pustych trybunach
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
UEFA podtrzymała w drugiej instancji decyzję o zamknięciu stadionu Legii Warszawa na mecz z Realem Madryt. To kara za skandaliczne zachowanie grupy pseudokibiców podczas spotkania z Borussią Dortmund.

- To będzie pogrzeb polskiej piłki klubowej. Jeśli nie pomógł autorytet Zbigniewa Bońka, to znaczy, że UEFA ma już dosyć - powiedział w rozmowie x-news Jan Tomaszewski, były reprezentant Polski.

Według Krzysztofa Adamczyka, byłego piłkarza i członka Galerii Sław Legii Warszawa - Cały stadion kibicował rewelacyjnie, natomiast jest jakaś grupa, która robi sabotaż i dziwię się, że władze klubu nie potrafią tego załatwić. To już za długo trwa. Dogadywać można się z ludźmi, którzy są odpowiedzialni, ale jeśli takie sytuacje się powtarzają, to po prostu nie wpuszcza się pewnych osób na stadion. Większość fanów to normalni ludzie, którzy świetnie się zachowują, kibicują swojej drużynie, ale jest grupa mącicieli, która chce robić zadymę. A nie sądzę, że pan Leśnodorski nie wie, kto jest kto - przyznał

Według


źródło:x-news.pl
czwartek, 13 października 2016 07:29
 Czytaj poprzedni artykuł:
Premier B. Szydło: Rozpoczynamy realizację programu "Mieszkanie plus" w 17 miastach
  Czytaj następny artykuł:
Imigranci próbowali wedrzeć się do ciężarówek w Calais