Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Mimo wybuchających rac, biało-czerwoni pokonali Rumunię 3:0

W 4. kolejce spotkań eliminacji mistrzostw świata w Rosji, Polska wygrała w Bukareszcie z Rumunią 3:0.

Po sensacyjnej porażce Czarnogóry z Armenią biało-czerwoni mieli wielką szansę na objęcie prowadzenia w grupie E, którą piłkarze Adama Nawałki wykorzystali. Reprezentacja Polski z 10 punktami jest zdecydowanym faworytem do awansu na mundial.

Pierwszego gola strzelił Kamil Grosick, a kolejne dwa w 82. i 91. minucie - Lewandowski.

Do nieprzyjemnego incydentu doszło w 54. minucie spotkania, Robert Lewandowski został ogłuszony petardą rzuconą z trybun. Przez kilka chwil leżał na murawie trzymając się za twarz, jednak po interwencji sztabu medycznego napastnik reprezentacji Polski na szczęście wrócił do gry.

Źródło:x-news.pl