Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Sport Małysz: Stoch wygrywa, choć popełnia błędy. Co będzie jak zacznie trafiać!
Małysz: Stoch wygrywa, choć popełnia błędy. Co będzie jak zacznie trafiać!
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Kamil Stoch najlepszy w Zakopanem. Lider Pucharu Świata okazał się najlepszy na Wielkiej Krokwi, choć po pierwszej serii zajmował dopiero 6. miejsce. Skok na 131 metrów przy niekorzystnym wietrze pozwolił mu jednak odrobić straty z nawiązką.

Oprócz Stocha na podium stanęli reprezentanci Niemiec, Andreas Wellinger i Richard Freitag. Szóste miejsce zajął Piotr Żyła, a ósmy był Dawid Kubacki. W czołowej trzydziestce znaleźli się także Maciej Kot, Jan Ziobro i Stefan Hula. Dla Stocha to czwarte w karierze zwycięstwo w Zakopanem i jednocześnie czwarte z rzędu w Pucharze Świata.
Źródło:x-news.pl


Adam Małysz, dyrektor kadry, przyznał, że o kapitalnej formie Stocha najdobitniej świadczy to, iż wygrywa, choć... nie unika pomyłek. - Nawet te spóźnienia i błędy, które popełnia na progu, dalej dają mu to, że może wygrywać. I to jest bardzo, bardzo cenne, bo pokazuje to, w jak wysokiej jest formie. Jak tylko zacznie trafiać tak, jak powinien, to nie wiem, czy rywale będą mieli z nim jakiekolwiek szanse - powiedział Małysz.

Źródło:x-new.pl
poniedziałek, 23 stycznia 2017 06:05
 Czytaj poprzedni artykuł:
37-letni Brytyjczyk z Hull prześladowany, bo po urazie mózgu mówi z polskim akcentem
  Czytaj następny artykuł:
Policja bada sprawę rzekomej strzelaniny w Perry Barr