Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Napadł z maczetą na lokal sieci Greggs w Erdington i sterroryzował pracowników
Napadł z maczetą na lokal sieci Greggs w Erdington i sterroryzował pracowników
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Uzbrojony w maczetę mężczyzna zaatakował lokal sieci Greggs w Birmingham. Sterroryzował pracowników i wymusił na nich otwarcie sejfu z pieniędzmi.

Do zdarzenia doszło 4 lipca o godzinie 7:15 w lokalu znajdującym się przy Kingsbury Road w Erdington. Zamaskowany mężczyzna wymachiwał sześćdzięciocentymetrową maczetą w kierunku dwóch pracowników piekarni. Nakazał im otwarcie sejfu, ale nie znalazł tam zbyt wiele pieniędzy - zdołał zabrać ze sobą jedynie garść drobnych.

Pracownica Greggsa opowiada, że zajmowała się papierkową robotą, kiedy wewnątrz lokalu pojawiła się jakaś osoba. Założyła, że to klient, ponieważ kwadrans wcześniej otwarto sklep. W pewnym momencie napastnik wyjął maczetę, a pracownik, gdy to zobaczył, zaczął płakać.

Menadżer Greggsa w Erdington, który nie chce ujawniać swojej tożsamości, powiedział, że przestępca był ubrany na czarno, a twarz miał zakrytą kapturem i szalikiem. Kiedy sprawca wyszedł z lokalu zwrócił się w kierunku przechodzącej obok dziewczyny mówiąc do niej „Do zobaczenia skarbie”. Pokręcił się chwilę przed budynkiem, a następnie uciekł białym samochodem marki BMW.
środa, 12 lipca 2017 06:46
 Czytaj poprzedni artykuł:
Syryjski imigrant wykorzystał seksualnie nieletnie, kiedy był na zwolnieniu za gwałt
  Czytaj następny artykuł:
Pijani pasażerowie usunięci z samolotu odlatującego z Birmingham?>