Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Złodzieje ukradli Audi RS6 z jego właścicielką i jej dzieckiem w środku
Złodzieje ukradli Audi RS6 z jego właścicielką i jej dzieckiem w środku
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Matka z dzieckiem zostali uprowadzeni przez złodziei samochodów chcących ukraść sportowe Audi, którym poruszała się kobieta.

Do porwania i kradzieży doszło wczoraj około godziny 18:00, gdy kierująca Audi RS6 kobieta zatrzymała się na światłach na Lode Lane w Solihull. Do pojazdu podeszło czterech mężczyzn, którzy wysiedli z samochodu zatrzymanego tuż za Audi. Zażądali od poszkodowanej, by opuściła pojazd. Ona odmówiła tłumacząc, że na tylnym siedzeniu znajduje się jej dziecko – pisze Birmingham Mail.

Kiedy kobieta postanowiła sprawdzić czy z dzieckiem wszystko w porządku, jeden ze złodziei usiadł na siedzeniu kierowcy, uruchomił silnik i odjechał z dużą prędkością pokonując Seven Star Road w kierunku Warwick Road.

W pewnym momencie samochód zatrzymał się na poboczu jednej z ulic, a kobiecie i dziecku udało się uciec. Gdy wysiedli z pojazdu, złodziej odjechał.

Policja podaje rysopis sprawców - wszyscy czterej mężczyźni to Azjaci. Jeden z nich miał około 177 cm wzrostu, krępą budowę ciała na twarzy kilkudniowy zarost. W dniu zdarzenia nosił granatowe dresy. Samochód, którym poruszali się złodzieje miał przyciemnione szyby.
poniedziałek, 24 lipca 2017 10:56
 Czytaj poprzedni artykuł:
Prawie 40 proc. brytyjskich nastolatków spędza w internecie sześć godzin dziennie
  Czytaj następny artykuł:
Prezydent Duda zawetował ustawę o SN i KRS