Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Młoda lekarka zginęła w wypadku w Birmingham - policja apeluje o pomoc
Młoda lekarka zginęła w wypadku w Birmingham - policja apeluje o pomoc
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Policja ponawia swój apel w poszukiwaniu świadków w związku ze śmiertelnym wypadkiem, w którym zginęła jadąca na rowerze młoda lekarka.

Do tragedii doszło w poniedziałek 9 października około godziny 16:00 na skrzyżowaniu Edgbaston Road i Pershore Road. 32-letnia lekarka Suzanna Bull została potrącona przez ciężarówkę. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Lekarze próbowali ratować życie młodej kobiety, niestety bezskutecznie.

Wczoraj rodzina zmarłej wydała oświadczenie. Krewni mówią, że Suzie była zdeterminowaną, opiekuńczą, żądną wyzwań lekarką, która miała przed sobą świetlaną przyszłość. Kobieta dorastała w Farnsfield w hrabstwie Nottinghamshire. Wykształcenie medyczne zdobyła na University of Birmingham, a ostatnio odbywała staż GP w Birmingham Children’s Hospital.

Kierowca ciężarówki, która potrąciła Bull, zatrzymał się na miejscu wypadku i pomaga policji w prowadzeniu dochodzenia. Sierżant Alan Wood z Collision Investigation Unit nadal apeluje do świadków zdarzenia o pomoc.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z Policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
czwartek, 12 października 2017 08:28
 Czytaj poprzedni artykuł:
"Biała wdowa" nie żyje. Brytyjska dżihadystka zginęła podczas nalotu w Syrii
  Czytaj następny artykuł:
Szykuje się piękny weekend - nad Wielką Brytanię nadciąga ciepłe powietrze znad Hiszpanii?>