Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands 56-letni mężczyzna zmarł, bo ktoś podpalił w jego domu ogromną paczkę z fajerwerkami
56-letni mężczyzna zmarł, bo ktoś podpalił w jego domu ogromną paczkę z fajerwerkami
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Mieszkaniec Birmingham zmarł w szpitalu po tym, jak wewnątrz jego domu ktoś odpalił paczkę, w której znajdowało się dwieście fajerwerków.

Do zdarzenia doszło w czwartek o godzinie 23:00 w domu znajdującym się przy Birchtrees Drive w Tile Cross. Od momentu ataku 56-letni Anthony Nicholls był w śpiączce farmakologicznej. W wyniku zdarzenia poszkodowana została również jego 50-letnia żona, która złamała kość podudzia skacząc z okna na pierwszym piętrze swojego domu.

Śledczy mówią, że śmierć Nichollsa oznacza, że teraz sprawa jest traktowana, jako morderstwo. Policja ujawnia, że duża paczka z fajerwerkami została umieszczona w budynku przy Birchtrees Drive i podpalona. Uważa się, że zawierała dwieście tubek z fajerwerkami, a całkowite wystrzelanie wszystkiego zajęło około dwóch minut.

Funkcjonariusze sprawdzają też nagrania z kamer monitoringu i proszą okolicznych mieszkańców posiadających przydomowe kamery o udostępnienie materiału.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z Policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
środa, 08 listopada 2017 10:17
 Czytaj poprzedni artykuł:
47-letni kierowca Ubera zabił dzieci, ponieważ nie miał pieniędzy
  Czytaj następny artykuł:
Pożar w bloku mieszkalnym w Edgbaston?>