Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands 47-letni kierowca Ubera zabił dzieci, ponieważ nie miał pieniędzy
47-letni kierowca Ubera zabił dzieci, ponieważ nie miał pieniędzy
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Kierowca Ubera przyznał się do zabicia dwójki swoich dzieci. Mężczyzna powiedział policji, że zrobił to, ponieważ nie miał pieniędzy.

Ośmioletni Saros Endris oraz jego sześcioletnia siostra Leanor Endris zginęli w pożarze domu znajdującego się przy Holland Road w Hampstead w Great Barr. Do tragedii doszło 28 października ubiegłego roku.

47-letni Endris Mohammed powiedział policji, że w swoich działaniach kierował się impulsem, zabił dzieci z desperacji, ponieważ nie miał pieniędzy i czuł presję ze strony żony - poinformowano podczas procesu toczącego się przed Birmingham Crown Court. W oświadczeniu dla policji mężczyzna dodał, że jego nadzieje na dobre życie w Anglii spełzły na niczym, wszystko okazało się porażką.

8-letni chłopiec i 6-letnia dziewczynka zginęli w pożarze domu w Birmingham

W dniu pożaru Mohammed normalnie pracował, a tuż po godzinie 16:00 zakupił przy Hamstead Road kanister, do którego nalał trzy litry benzyny. Niedługo potem dom 47-latka stanął w ogniu. Na miejsce wezwano służby ratunkowe.


Kiedy do budynku weszli strażacy, zobaczyli, że kuchenka została odsunięta od ściany, a tylne drzwi domu były zamknięte. Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmieci dzieci było uduszenie.

Oskarżyciel Jonas Hankin poinformował, że ze śledztwa wynika, że dom został oblany benzyną.
czwartek, 09 listopada 2017 06:48
 Czytaj poprzedni artykuł:
Rodzice gwałcicieli z Rimini będą wydaleni z Włoch
  Czytaj następny artykuł:
56-letni mężczyzna zmarł, bo ktoś podpalił w jego domu ogromną paczkę z fajerwerkami