Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Trójka zwyrodnialców przez pięć dni zmuszała 14-latkę do uprawiania seksu z nieznajomymi
Trójka zwyrodnialców przez pięć dni zmuszała 14-latkę do uprawiania seksu z nieznajomymi
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
14-letnia dziewczyna, która przeżyła horror będąc faszerowaną narkotykami i zmuszaną do uprawiania seksu, została pochwalona za swoją „niesamowitą odwagę”.

Dziewczyna była przetrzymywana przez swoich oprawców przez pięć dni w Coventry. Mężczyźni zamieścili na specjalnej stronie ogłoszenie przedstawiając uczennicę, jako 18-letnią prostytutkę. Uważa się, że poszkodowana została zmuszona do uprawiania seksu z około dwudziestoma mężczyznami, zanim 13 czerwca 2015 roku uwolnili ją funkcjonariusze West Midlands Police.

Policjanci znaleźli ją, kiedy próbowała wydostać się przez okno znajdującej się na pierwszym piętrze łazienki. Dziewczyna była ubrana jedynie w bieliznę.

Rzecznik prasowy fundacji National Society for the Prevention of Cruelty to Children (NSPCC) powiedział, że oprawcy sprawili, że dziewczyna przeszła przez coś niewyobrażalnego, wykorzystało ją wielu mężczyzn. To niepokojący przykład, jak zwyrodnialcy mogą zmanipulować ofiarę i sprawić, aby czuła się, jakby nie było drogi ucieczki.

W tym tygodniu odbyła się rozprawa oskarżonych Jake’a Cairns’a, Brandona Sharplesa oraz Jacka McInally’ego. We wtorek Warwickshire Crown Court uznał ich za winnych umożliwienia wykorzystywania na tle seksualnym dziecka. Cairns został dodatkowo uznany winnym aranżowania sytuacji, w których dziecko było wykorzystywane seksualnie oraz dystrybuowania nieprzyzwoitych zdjęć dziecka.

Cała trójka pozostanie w areszcie. Wyrok w ich sprawie zostanie ogłoszony w styczniu.
piątek, 17 listopada 2017 10:35
 Czytaj poprzedni artykuł:
Black Friday zaczął się w tym roku wcześniej – sklepy oferują zniżki na tysiące produktów
  Czytaj następny artykuł:
Od czerwca 2016 roku o ponad 100 tys. wzrosła liczba pracowników z krajów unijnych