Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Sąd odebrał dzieci rodzicom, ponieważ żyją oni w otwartym związku
Sąd odebrał dzieci rodzicom, ponieważ żyją oni w otwartym związku
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Parze zamieszkałej w West Midlands sąd postanowił odebrać trójkę dzieci, ponieważ kobieta i mężczyzna żyją w otwartym związku. Sędzia sądu rodzinnego uznała, że dysfunkcyjna relacja rodziców przyczynia się do zaniedbywania dzieci. Potomstwo pary jest w wieku poniżej 5 lat.

Zgodnie z zaleceniami sądu, dzieci zostały przeznaczone do adopcji. Według dziennika „The Guardian”, pracownicy socjalni z Sandwell już w sierpniu wnioskowali o to, aby dzieci zostały odebrane rodzicom. Zezwolenie na rozpoczęcie odpowiednich procedur otrzymali w październiku. Urzędnicy opisują relację łączącą parę jako „otwartą”, ale kobieta i mężczyzna temu zaprzeczają.

W swoim orzeczeniu sędzina Elizabeth Willscroft powiedziała, że ojciec dzieci odwiedza kluby, gdzie spotyka inne kobiety, a matka umawia się z mężczyznami poznanymi w internecie. Ojciec prowadzi osobne życie poza domem rodzinnym, imprezuje do wczesnych godzin porannych i angażuje się w związki z innymi ludźmi.

Z szacunku dla decyzji rodziców, sąd nie jest zainteresowany ich prywatnym życiem i tym, jak zdecydowali się je wieść, o ile nie miałoby to wpływu na opiekę nad potomstwem, a w tym przypadku para dopuszcza się zaniedbań. Willscroft dodała, że jasne jest, iż kompletnie nieznajome osoby zjawiają się w domu rodzinnym, w czasie, gdy przebywają w nim dzieci, aby uprawiać seks z ich matką.
piątek, 01 grudnia 2017 07:08
 Czytaj poprzedni artykuł:
Setki nowych wniosków o członkostwo w Britain First, po tweetach Donalda Trumpa
  Czytaj następny artykuł:
Kobieta spadła z piętrowego parkingu w centrum Birmingham