Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Jedna z ofiar niedzielnego wypadku to diler narkotykowy, który w 2015r uciekał od policji z prędkością 130 mph
Jedna z ofiar niedzielnego wypadku to diler narkotykowy, który w 2015r uciekał od policji z prędkością 130 mph
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Ustalono tożsamości kolejnych ofiar tragicznego wypadku, do którego doszło w niedzielę rano w Birmingham.

Uważa się, że w samochodzie marki Audi podróżowali 25-letni Kasar Jehangir, 26-letni Tauqeer Hussain oraz 30-letni Mohammed Fasha. Cała trójka zginęła. Czwarty pasażer tego auta - 22-letni mężczyzna został poważnie ranny. Samochód, którym poruszali się mężczyźni uderzył w taksówkę w niedzielę we wczesnych godzinach porannych.

Kierowca taksówki Imtiaz Mohammed oraz znajdujący się w pojeździe 43-letnia kobieta i 42-letni mężczyzna również zginęli na miejscu.

Siła zderzenia sprawiała, że poruszający się w Audi S3 Jehangir, Hussain oraz Fasha wypadli z samochodu.

Teraz wyszło na jaw, że w listopadzie 2016 roku Jehangir został skazany na więzienie. 18 lipca 2015 roku 25-latek był ścigany przez policję po autostradzie M6 w pobliżu Walsall. Z jego auta poruszającego się z prędkością 130 mph wyrzucono heroinę. Mężczyzna został zatrzymany i przyznał się do niebezpiecznej jazdy i posiadania narkotyków z zamiarem sprzedania ich - podaje Birmingham Mail.

Młodszy brat Imtiaza Mohammeda - Noorshad Mohammed - powiedział, że feralnej nocy brat zadzwonił do swojej żony Nargas Gul i poinformował ją, że niedługo wraca do domu. Stało się to na krótko przed wypadkiem. To był ostatni raz, kiedy rozmawiali. 32-latek dodaje, że było to ostatnie zlecenie jego brata tamtej nocy.

wtorek, 19 grudnia 2017 09:22
 Czytaj poprzedni artykuł:
W West Midlands złodzieje kradną najwięcej samochodów. Zobacz jakie cieszą się największą popularnością.
  Czytaj następny artykuł:
Łowisko w Oxfordshire ustawiło znak zakazujący wstępu wędkarzom z Polski?>