Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Młody rowerzysta potrącony przez samochód w Yardley Wood - trwają poszukiwania sprawcy
Młody rowerzysta potrącony przez samochód w Yardley Wood - trwają poszukiwania sprawcy
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
19-letni rowerzysta został potrącony przez samochód w Yardley Wood. Do zdarzenia doszło w niedzielę 7 stycznia około godziny 16:30 na Moorside Road w pobliżu skrzyżowania z The Centreway.

Uważa się, że pojazd, który potrącił mężczyznę, to Ford Fiesta. Jego kierowca kilka minut wcześniej nie zatrzymał się na żądanie jadących za nim funkcjonariuszy drogówki.

Z ustaleń wynika, że Fiestę znaleziono jeszcze tego samego dnia, około godziny 19:30. Samochód znajdował się na Hornby Grove w Yardley Wood. Do tej pory nie poczyniono żadnych aresztowań. Poszkodowany został przewieziony do szpitala, jego stan jest poważny. Policjanci poinformowali też rodzinę ofiary.

Nadkomisarz Gareth Morris z West Midlands Police powiedział, że śledczy skupiają na tym, aby odnaleźć kierowcę Forda Fiesty. Jednocześnie myślami są z poszkodowanym młodym człowiekiem oraz jego rodziną i przyjaciółmi, którzy są bardzo zdenerwowani tym, co się stało.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z Policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
poniedziałek, 08 stycznia 2018 10:25
 Czytaj poprzedni artykuł:
Dyżur konsularny w Birmingham
  Czytaj następny artykuł:
Cudem odzyskała pieniądze, które przypadkowo wyrzuciła do śmieci