Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Trzy dni po wyjściu z więzienia, zabił nastolatkę, a ciało ukrył w szafie
Trzy dni po wyjściu z więzienia, zabił nastolatkę, a ciało ukrył w szafie
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Mężczyzna zabił nastoletnią dziewczynę trzy dni po tym, jak opuścił więzienie. Podczas rozprawy sądowej poinformowano, że sprawca schował ciało ofiary do owiniętej folią szafy stojącej w jego hostelowym pokoju.

24-letni Ashley Foster zaprzecza, że zamordował 17-letnią Megan Bills. Do zdarzenia doszło w Niedzielę Wielkanocną 2017 roku w pokoju hostelu znajdującego się przy Brierley Hill. Mężczyzna twierdzi, że dziewczyna chciała, aby duszono ją podczas uprawiania seksu i wtedy straciła przytomność. Jednak prokurator Crispin Aylett uważa, że Megan zmarła w wyniku napaści na tle seksualnym.

W środę 3 maja, dwa i pół tygodnia po Wielkanocy, obsługa hostelu przeprowadziła rutynową inspekcję pokoju 24-latka. Foster był obecny podczas tej wizyty. Gdy ktoś stwierdził, że w pokoju dziwnie pachnie, mężczyzna powiedział, że odór wydzielają dywanu.

4 maja zapach stał się jeszcze bardziej nieprzyjemny, więc obsługa hostelu przecięła folię, którą owinięto szafę i dzięki temu znalazła ciało Megan. Natychmiast powiadomiono policję. Proces jest w toku.
wtorek, 09 stycznia 2018 06:58
 Czytaj poprzedni artykuł:
W Stechford otworzono nowy basen
  Czytaj następny artykuł:
Podatek od “kubków na kawę”