Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Mężczyzna zmarł kilka godzin po tym, jak lekarz stwierdził u niego infekcję górnych dróg oddechowych
Mężczyzna zmarł kilka godzin po tym, jak lekarz stwierdził u niego infekcję górnych dróg oddechowych
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   

35-letni mężczyzna zmarł na zapalenie płuc i sepsę. Wcześniej dwukrotnie odwiedził lekarza rodzinnego, który zdiagnozował u niego grypę i infekcję górnych dróg oddechowych - podaje Birmingham Mail.

Zamieszkały w Biddulph w hrabstwie Staffordshire Paul Hardy zmarł po tygodniu zmagań z objawami choroby - poinformowano na posiedzeniu zwołanym w sprawie jego śmierci. 35-latek miał bóle, duszący kaszel, biegunkę, wahania temperatury, wymiotował. Zgon nastąpił 20 lutego 2017 w domu chorego.

W trakcie posiedzenia poinformowano, że Hardy dwukrotnie był na wizycie u lekarza w lokalnej przychodni Biddulph Doctors. Podczas pierwszego spotkania stwierdzono u niego grypę, a podczas drugiego skierowano go na nieuznane za pilne prześwietlenie rentgenowskie. Powiedziano mu też, aby nie szedł do szpitala tego samego dnia, ponieważ tamtejsi lekarze zajmą się jedynie gorączką i nie wyślą go na prześwietlenie.

Po drugiej wizycie Hardy wrócił do domu. Wieczorem, tego samego dnia jego żona Rachel, po tym, jak położyła spać ich córkę Gabriellę, odkryła, że mąż na nic nie reaguje.

Wezwano karetkę. Lekarze ogłosili zgon 35-latka krótko po ich przybyciu na miejsce. Po przeprowadzeniu sekcji zwłok orzeczono, że przyczyną śmierci była sepsa oraz dwoinka zapalenia płuc i powstałe ropnie.
czwartek, 11 stycznia 2018 11:28
 


Komentarze 

+4 #1 edmun 2018-01-12 15:08
Współczuję. A najgorsze że przychodnie są pełne "pseudolekarzy".

Czytaj poprzedni artykuł:
Nigel Farage chce kolejnego referendum unijnego
  Czytaj następny artykuł:
Potrącił motocyklistę i zbiegł - policja szuka sprawcy wypadku w Kings Norton?>