Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Polski kierowca oskarżony o spowodowanie śmierci pięciu osób nie przyznał się do winy
Polski kierowca oskarżony o spowodowanie śmierci pięciu osób nie przyznał się do winy
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
60-letni polski kierowca, który usłyszał pięć zarzutów spowodowania śmierci, poprzez niebezpieczną jazdę, nie przyznał się do winy.

Do wypadku, w którym zginęli jeden mężczyzna i cztery kobiety, doszło rankiem 24 maja. Samochód marki Nissan Micra zderzył się z ciężarówką marki Mercedes. Wypadek miał miejsce na południowym pasie autostrady M6, pomiędzy zjazdami 15. i 14. w pobliżu Stafford.

Ofiary tragedii to: 45-letni Marius Zevian, 49-letnia Cucoana Zevian, 56-letnia Gheorgitha Radu, 42-letnia Nicoleta-Marinela Florea oraz 34-letnia Marcela Sandu. Zmarli to zamieszkali w Stoke-on-Trent Rumuni. 37-latek, który również był w aucie przeżył i trafił do szpitala.

Zbigniew Grzabel, zamieszkały przy Glebefields Road w Tipton stawił się wczoraj Stafford Crown Court, gdzie podczas 24 minutowego przesłuchania, w którym korzystał z pomocy tłumacza, potwierdził jedynie swoje dane osobowe -podaje Daily Mail.

Mężczyzna, otrzymał bezwarunkowe zwolnienie za kaucją i 18 czerwca ma się stawić na kolejną rozprawę sprzed tym samym sądem.
wtorek, 16 stycznia 2018 08:18
 Czytaj poprzedni artykuł:
Rodzice ostrzegani przed kolejną popularną aplikacją umożliwiającą stosowanie cyberprzemocy
  Czytaj następny artykuł:
Ulotka o terroryzmie napisana przez ekstremistę znaleziona w szkole w Birmingham