Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Lekarz z Dudley skazany molestowanie seksualne pacjentek
Lekarz z Dudley skazany molestowanie seksualne pacjentek
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Lekarz z Dudley został uznany za winnego napaści na tle seksualnym na cztery pacjentki. Prowadzący jego rozprawę sędzia skazał lekarza na 12 lat więzienia.

Urodzony w Indiach 60-letni Jaswant Rathore wykonywał pacjentkom niepotrzebne masaże, aby zaspokoić swoje potrzeby. Napaści miały miejsce pomiędzy 2008, a 2015 rokiem w Castle Meadows Surgery w Dudley, gdzie mężczyzna pracował.

Zamieszkały przy Ploughman's Walk w Wall Heath Rathore stanął przed Wolverhampton Crown Court. W trakcie trwającego siedem tygodni procesu poinformowano, że lekarz m.in. głaskał pierś jednej z pacjentek.

Prokurator Heidi Kubik powiedziała, że działania 60-latka były motywowane pobudkami seksualnymi. Rathore, który zajmował się podstawową opieką medyczną w Dudley Clinical Commissioning Group (CCG), został uznany za winnego ośmiu zarzutów dotyczących napaści na tle seksualnym oraz dwóch dotyczących napaści poprzez penetrację. Oczyszczono go z ośmiu kolejnych zarzutów, które miały mieć związek z czterema innymi pacjentkami.
czwartek, 18 stycznia 2018 13:25
 Czytaj poprzedni artykuł:
Morderstwo przy Walsall Road: Przed śmiercią zdążył napisać do ukochanej „Dźgnięto mnie nożem”
  Czytaj następny artykuł:
Wielka Brytania przekaże Francji ponad 44,5 mln funtów na wzmocnienie kontroli granicznych