Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Ostatnie zdjęcie, ugodzonej nożem dziewczynki, opublikowano w Internecie godzinę przed jej śmiercią
Ostatnie zdjęcie, ugodzonej nożem dziewczynki, opublikowano w Internecie godzinę przed jej śmiercią
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   

To ostatnie zdjęcie tragicznie zmarłej ośmioletniej Mylee Billingham. Fotografia została opublikowana na portalu Facebook nieco ponad godzinę przed jej śmiercią.

Dziewczynkę śmiertelnie zraniono nożem. Zmarła w sobotę wieczorem w domu znajdującym się przy Valley View w Brownhills. Wzruszające zdjęcie przedstawiające Mylee pojawiło się na Facebooku tego samego dnia o godzinie 20:16.

Widać na nim uśmiechniętą, ubraną w piżamę ośmiolatkę. Dziecko siedzi na łóżku, a przed nim znajdują się dwa talerze z pizzą.

Policjanci z West Midlands zostali wezwani na ulicę Valley View w Brownhills w sobotę około godziny 21.15. Na miejscu znaleźli 8-letnią dziewczynkę z poważnymi ranami kłutymi brzucha. Dziewczynka została zabrana do szpitala, ale niestety wkrótce zmarła.

8-latka została ugodzona nożem w domu w Brownhills

Sąsiad, który mieszka kilka drzwi dalej powiedział: "Gdy wróciłem, zobaczyłem że pod domem stoją policyjne samochody, stała też kobieta , która powiedziała "on dźgnął moje dziecko ".

Policja aresztowała 54-letniego mężczyznę, który przebywa obecnie w szpitalu z powodu rany kłutej brzucha. Według BBC mężczyzna był ojcem dziewczynki.
poniedziałek, 22 stycznia 2018 08:31
 Czytaj poprzedni artykuł:
Polacy skazani za współczesne niewolnictwo muszą oddać ponad 167 tys. funtów
  Czytaj następny artykuł:
Czy to najgorsza ulica w Birmingham? Rodzina 44-latka czuje się jak w pułapce