Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Podczas dwudniowej akcji policji zatrzymano 11 osób i znaleziono uprawę marihuany.
Podczas dwudniowej akcji policji zatrzymano 11 osób i znaleziono uprawę marihuany.
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Odbywająca się w poniedziałek i wtorek policyjna operacja mająca na celu zwalczanie przestępczości w Birmingham została zakończona sukcesem i pochwalona przez mieszkańców.

Funkcjonariusze zaangażowani w akcję skupili się na Handsworth Wood, Lozells i East Handsworth, Oscott oraz Perry Barr. W sumie zatrzymano jedenaści osób podejrzewanych o popełnienie takich przestępstw, jak kradzież samochodu, prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków i włamanie.

Na Coleshot Road w Great Barr odkryto sporych rozmiarów uprawę marihuany. Policjanci początkowo zatrzymali na Rookery Road samochód, co do którego podejrzewano, że jest kradziony. Jadący nim ludzie zostali przeszukani i zatrzymani pod zarzutami popełnienia przestępstw drogowych oraz narkotykowych. To doprowadziło do przeszukania miejsca zamieszkania.

Obszary, gdzie najczęściej dochodzi do włamań i rabunków zostały zablokowane przez funkcjonariuszy. Miało to na celu zapobieżenie łamaniu prawa i odnalezienie przestępców. Jednego z mężczyzn, poszukiwanego w związku z podejrzeniami o włamanie, policjanci patrolujący okolicę odkryli, gdy chował się w ogrodowej szopie przy Oxhill Road.
czwartek, 08 lutego 2018 07:08
 Czytaj poprzedni artykuł:
Szkolne inicjatywy mające zwalczać otyłość nie przynoszą żadnych rezultatów
  Czytaj następny artykuł:
Birmingham City Council postanowił zmniejszyć wysokość podwyżki council taxu