Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Uzbrojony napastnik zaatakował i ciężko ranił mężczyznę w salonie fryzjerskim
Uzbrojony napastnik zaatakował i ciężko ranił mężczyznę w salonie fryzjerskim
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Mężczyzna doznał poważnych obrażeń w wyniku ataku przy użyciu dużego noża, do którego doszło w salonie fryzjerskim w Wolverhampton.

Służby ratunkowe zostały wezwane do zlokalizowanego przy Bushbury Lane w Bushbury salonu Choice Cut Barbers wczoraj około godziny 13:20. Powietrzna karetka wylądowała na pobliskich polach, a jej załoga pospieszyła na ratunek poszkodowanemu.

Sanitariusze zajęli się mężczyzną, a następnie przetransportowali go do Queen Elizabeth Hospital w Birmingham, gdzie trafił na oddział urazowy.

Funkcjonariusze już wszczęli śledztwo w tej sprawie. Pojawiły się doniesienia, że napastnik gwałtownie wszedł do salonu i był uzbrojony w duży nóż. Przedstawiciel policji poinformował, że poszkodowany to trzydziestokilkuletni mężczyzna, który doznał poważnych obrażeń dłoni. Śledczy uważają, że stał się ofiarą celowego ataku wymierzonego akurat w niego.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z Policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
piątek, 09 lutego 2018 07:55
 Czytaj poprzedni artykuł:
Polak jechał ciężarówką pod prąd i spowodował wypadek, bo ze zmęczenia zapomniał, że jest w innym kraju
  Czytaj następny artykuł:
18-letnia Polka zginęła potrącona przez ciężarówkę prowadzoną przez Polaka.