Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Pijany 42-latek wystrzelił z pistoletu, ponieważ nie wpuszczono go do jednego z pubów w Birmingham
Pijany 42-latek wystrzelił z pistoletu, ponieważ nie wpuszczono go do jednego z pubów w Birmingham
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Mężczyzna wystrzelił z pistoletu w pobliżu zatłoczonego pubu w Birmingham. Zrobił to, ponieważ był wściekły, że obsługa nie wpuściła go do środka, gdyż był zbyt nietrzeźwy.

Pijany 42-letni Lee Embley zdenerwował się, gdy pracownicy zlokalizowanego na High Street lokalu Harborne Stores odmówili mu możliwości wejścia do pubu. Mężczyzna został odprowadzony na pewną odległość od wejścia.

Upublicznione wczoraj nagranie z kamer monitoringu pokazuje, jak Embley sięga w kierunku paska i wyciąga czarny rewolwer. Następnie 42-latek strzela w powietrze i zwyczajnie odchodzi z miejsca zdarzenia.

Kula z jego pistoletu trafiła w okno znajdującej się nad pubem sypialni, w której czasami sypia rodzina z dziećmi.

Mężczyzna zdołał dotrzeć do swojego samochodu zaparkowanego kilka metrów dalej na Station Road, wsiąść do niego i odjechać. Będący w pobliżu uzbrojeni funkcjonariusze zaalarmowani o incydencie przy Harborne Stores szybko zauważyli pojazd sprawcy na Lordswood Road i zatrzymali mężczyznę.


środa, 14 lutego 2018 07:35
 Czytaj poprzedni artykuł:
Dwaj dwudziestolatkowie, którzy zmarli po zażyciu dopalaczy to Polacy
  Czytaj następny artykuł:
Birmingham's Repertory Theatre został ewakuowany z powodu eksplozji