Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Chaos na kolei w West Midlands - awaria sygnalizacji spowodowała zawieszenie kursowania pociągów
Chaos na kolei w West Midlands - awaria sygnalizacji spowodowała zawieszenie kursowania pociągów
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Piątek nie zaczął się zbyt dobrze dla osób korzystających z usług kolei w West Midlands. Wszystkie pociągi na jednej z głównych tras zostały zawieszone.

Powodem jest usterka w sygnalizacji, która oznacza, że żaden pociąg nie kursuje przez wiele głównych stacji na linii Nuneaton - Stafford. Problem dotyczy Tamworth , Nuneaton, Stafford, Lichfield Trent Valley, Rugeley , Hednesford i wszystkich przystanków położonych wzdłuż tych tras. Oznacza to, że tysiące pasażerów utkwiło na peronach. Dotknięci usterką przewoźnicy, to London Northwestern Railway, Virgin Trains i West Midlands Railway.

Network Rail poinformowała, że stara się zorganizować komunikację zastępczą i przewieźć podróżnych w wyznaczone miejsca.

Pociągi Virgin Trains są przekierowywane na trasę prowadzącą przez New Street Station, co wydłuża podróż o 45 minut. Jednak składy te nie będą w stanie dojechać do Nuneaton, Lichfield Trent Valley oraz Tamworth. Kursy niektórych pociągów zostaną odwołane.
piątek, 09 marca 2018 08:20
 Czytaj poprzedni artykuł:
Pożar w lokalu, w którym powstawał polski sklep
  Czytaj następny artykuł:
Książę Harry i Meghan Markle odwiedzą dziś Birmingham