Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Policja prosi o pomoc z znalezieniu groźnego przestępcy.
Policja prosi o pomoc z znalezieniu groźnego przestępcy.
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
West Midlands Police apeluje o pomoc w znalezieniu uzbrojonego przestępcy, który jest poszukiwany za naruszenie warunków zwolnienia warunkowego.

Kayne Myles został osadzony w więzieniu w sierpniu 2014 r. w związku z rabunkiem z użyciem noża, który miał miejsce na Yew Tree Road w Aston. W innym ataku Myles groził kierowcy przykładając mu nóż do gardła.

21-latek został warunkowo zwolniony z więzienia w listopadzie ubiegłego roku, ale 22 grudnia został za nim wydany nakaz aresztowania, ponieważ uciekł z miejsca zamieszkania zatwierdzonego przez kuratora.

Myles ma wcześniejsze wyroki skazujące za napaść, włamanie, rabunek, posiadanie ostrych przedmiotów w miejscu publicznym, posiadanie narkotyków i kradzieży samochodów.

West Midlands Police podjęła próby aresztowania w miejscach, w których mógłby przebywać, ale jak dotąd pozostaje na wolności.

Policja prosi każdego, kto zobaczy mężczyznę, a aby nie nawiązywać z nim kontaktu tylko natychmiast poinformować policję dzwoniąc pod numer 101

Każdy, kto ma informacje na temat jego miejsca pobytu, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
wtorek, 08 maja 2018 07:58
 Czytaj poprzedni artykuł:
Boris Johnson krytykuje plan Theresy May ws. partnerstwa celnego z UE
  Czytaj następny artykuł:
Gang wyrwał ze ściany bankomat w Erdington