Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Radna, która twierdziła że nie ma dowodów na to, że ISIS istnieje, będzie pomagać chronić dzieci przed radykalizacją
Radna, która twierdziła że nie ma dowodów na to, że ISIS istnieje, będzie pomagać chronić dzieci przed radykalizacją
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Radna z Partii Pracy która kiedyś jako członek rady szkolnej twierdziła że nie ma żadnych dowodów na to, że ISIS istnieje, teraz będzie pomagać chronić dzieci przed radykalizacją. – podaje Birmingham Live.

Safia Akhtar Noor została zawieszona z funkcji jaką pełniła w radzie szkolnej Yew Tree Community School w Witton, ponieważ szkoła uznała, że jej wypowiedzi złamały kodeks postępowania.

Po ataku terrorystycznym Westminster, w którym zginęło pięć osób opublikowała wpis na Facebooku – „Czy ludzie nie mogą się zrelaksować i przestać walczyć na Facebooku? Niestety dziś zmarli ludzie w Westminster, ale ludzie umierają codziennie w Syrii, Palestynie, Afryce, Rohingya, Kaszmirze. Czy muszę kontynuować? !! Dorośnijcie i przestańcie wskazywać palcami. "Atak terrorystyczny ... a nawet terrorysta umarł ?!”

Kobieta w innych wypowiedziach twierdziła też że nie ma żadnych dowodów, że ISIS istnieje.

Jednak pomimo kontrowersji wywołanej jej komentarzami, studentka prawa została przyjęta przez Partię Pracy, aby stanąć w wyborach lokalnych w maju, w których zdobyła miejsce w Small Heath.

Teraz zostało ujawnione że radna Akhtar została powołana do Komitetu Przeglądu i Kontroli Opieki Społecznej dla Dzieci, gdzie będzie pomagać chronić dzieci przed radykalizacją.
środa, 20 czerwca 2018 07:58
 Czytaj poprzedni artykuł:
Mężczyzna dźgnięty nożem w Kingstanding
  Czytaj następny artykuł:
Mężczyzna aresztowany pod zarzutem usiłowania morderstwa 60-latki w Walsall