Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Złodzieje zaatakowali rodzinę z Erdington łomem
Złodzieje zaatakowali rodzinę z Erdington łomem
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Policja opublikowała dziś zdjęcia napastników, którzy zaatakowali rodzinę z Erdington. Ojciec próbował chronić swoich bliskich.

Pięciu mężczyzn wtargnęło do domu przy Balmoral Road, Erdington, 6 marca około 18:30. Zaczęli domagać się od syna wydania pieniędzy i kosztowności. Kiedy do akcji wkroczył ojciec, jeden z napastników uderzył go łomem.

Napastnicy uciekli zabierając ze sobą iPada i biżuterię, w tym cztery złote bransoletki, złoty pierścionek z diamentem i złote kolczyki w kształcie liści. Dziś policja upubliczniła zdjęcia pokazujące napastników. Dc Dan Smith mówi, że policja z West Midlands współpracuje z mieszkańcami okolicy i prosi wszystkich – szczególnie pracowników lombardów – o kontakt, jeżeli ktoś próbował sprzedać im biżuterię pasującą do opisu.

Chociaż nikt poważnie nie ucierpiał, rodzina przeżyła chwile grozy, a skradzione przedmioty poza wartością pieniężną miały także dużą wartość sentymentalną. Każdy, kto jest w posiadaniu informacji, które mogą przyczynić się do rozwiązania sprawy, proszony jest o kontakt z policją pod 101 lub anonimowo za pośrednictwem Crimestoppers pod numerem 08000 555 111.
środa, 02 kwietnia 2014 11:22
 Czytaj poprzedni artykuł:
Wysoki poziom zanieczyszczeń powietrza w Birmingham
  Czytaj następny artykuł:
Nienawidzisz swoich sąsiadów? Wygląda na to że nie jesteś jedyny