Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Apres, Mechu i Fleet Street Kitchen mogą zostać zamknięte
Apres, Mechu i Fleet Street Kitchen mogą zostać zamknięte
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Dwa bary oraz restauracja znajdujące się w kompleksie Summer Row w Birmingham mogą zostać zamknięte, ponieważ przez prowadzone w pobliżu prace remontowe tracą klientów.

Właścicielem Summer Row, które skupia dwa bary – Apres i Mechu oraz restaurację Fleet Street Kitchen, jest firma Town and Country Inns Ltd. Jej władze skarżą się, że przez zerwanie płytek chodnikowych i remont funkcjonowanie ich lokali jest właściwie niemożliwe. Dostęp do barów od frontu oraz do biura blokowany jest przez robotników - pisze Birmingham Mail.

Już wcześniej, ze względu na remont przy Paradise Circus, dochody w Summer Row spadły o 25 proc. Teraz właściciele Town and Country Inns domagają się pomocy od miasta. Jeśli jej nie uzyskają, pracę straci 100 zatrudnionych przez firmę osób.

Prezes przedsiębiorstwa  Mark Jones tłumaczy, że czuje się zawiedziony przez miasto, a sytuacja Summer Row ze złej powoli staje się tragiczna. Ludzie nie chcą lawirować pomiędzy barierkami ustawionymi przez robotników, czy chodzić bocznymi uliczkami, by dotrzeć do barów i restauracji. Wolą wybierać inne miejsca z łatwym dostępem.
środa, 18 lutego 2015 07:31
 Czytaj poprzedni artykuł:
Nowy raport krytykujący postawę nauczycieli po śmierci Daniela Pełki
  Czytaj następny artykuł:
Chiński Nowy Rok w Birmingham